Smit, M.J. - Veiligheid? Doe het zelf! / druk 1
| Schrijver: | Smit, M.J. |
|---|---|
| Titel: | Veiligheid? Doe het zelf! / druk 1 |
| ISBN: | 9789086520015 |
| Uitgever: | Houden van Nederland, Uitgeverij |
| Bijzonderheden: | 2005, 68pp, brochure, zo goed als nieuw |
| Prijs: | € 9,99 |
| Verzendkosten: | € 4,35 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Rotterdams raadslid Michiel Smit wil dat mensen hun huis, winkel of kantoor zelf mogen verdedigen met pepperspray, een honkbalknuppel, vuurwapen of ander zelfverdedigingsmiddel.
Smit vindt het van de zotte dat iemand die in zijn eigen huis aangevallen wordt, geen middelen heeft om zich te verdedigen. Mensen die wel een wapen hebben, zijn strafbaar. Ook is het in Nederland niet toegestaan om voorwerpen bij je te dragen om jezelf mee te beschermen, zoals een honkbalknuppel of een aardappelschilmesje. „Zelfbescherming mag, maar een wapen bezitten niet. Dus als je wordt aangevallen, heb je alleen je eigen vuisten nog, terwijl criminelen altijd kiezen voor het gebruik van wapens om hun slachtoffer makkelijk te overvallen”, aldus Smit. De Rotterdammer schrijft in zijn publicatie 'Veiligheid? Doe het zelf! Meer wapens, minder misdaad' dat volgens Amerikaans onderzoek het aantal geweldsdelicten zal afnemen als burgers zichzelf mogen bewapenen. Criminelen zijn volgens Smit banger voor hun prooi als iedereen een wapen bij zich kan hebben. Ook is dreigen met een wapen volgens Smit vaak genoeg om een belager af te schrikken. Bovendien doden de wapens niet, stelt Smit, maar de mensen die de wapens gebruiken. |
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Het Andere Boek
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Het Andere Boek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Andere Boek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Het Andere Boek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

