Paul Ch. Donders - De leider als coach - medewerkers uitdagen e
| Schrijver: | Paul Ch. Donders |
|---|---|
| Titel: | De leider als coach - medewerkers uitdagen en stimuleren |
| ISBN: | 9789060679142 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Gideon, Stichting Uitgeverij |
| Bijzonderheden: | 177pp, 2002, paperback, gelezen, op een aantal pagina's zijn regels onderstreept of gearceerd. |
| Prijs: | € 1,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Nooit goed genoeg.
Altijd te weinig tijd... Als u leiding geeft, loopt u gevaar te bezwijken onder het gevoel dat u voortdurend tekortschiet. Wellicht zal het nieuwe boek van Paul Donders een keerpunt voor u zijn. Als u het leest, tenminste. Als management-deskundige tekent de schrijver een duidelijk profiel van een succesvolle en effectieve leider. De principes die hij neerlegt, zijn zo eenvoudig en praktisch, dat u ze meteen kunt toepassen. En tot uw vreugde zult u merken dat ze werken. Aansluitend bij zijn eerdere boek - Creatieve Levensplanning - moedigt de schrijver u aan uw eigen stijl te ontdekken en te ontplooien. In het nieuwe boek heeft hij diverse 'Competentie Workshops' opgenomen. Daarin neemt hij u bij de hand om uzelf te laten ontdekken wat voor soort leider u bent.En als u het boek uit hebt, blijft u niet zitten met een kater. Nee, dan heeft Paul Donders u ervan overtuigd dat niet alles ineens hoeft, maar dat echte vooruitgang stap voor stap gaat. En nu is het de vraag of u de eerste stap daadwerkelijk zet. |

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Axel
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Axel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Axel vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Axel kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.


