S. Molenaar - De impact van de ik-cultuur

Schrijver: S. Molenaar
Titel: De impact van de ik-cultuur
ISBN: 9789043006668
Taal: Nederlands
Uitgever: Pearson Benelux
Bijzonderheden: Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback
Prijs: € 6,45
Verzendkosten: € 3,15 (binnen Nederland)
Meer info:
De Impact Van De Ik-Cultuur 1e druk is een boek van Cor Molenaar uitgegeven bij Financial Times/Prentice Hall. ISBN 9789043006668

We zien allemaal water gebeurt in de samenleving, maar vaak begrijpen we niet waarom het gebeurt. We worden verrast door de ontwikkelingen terwijl er wel degelijk maatschappelijke trends en tendensen zichtbaar zijn. Bestaande sociale en religieuze structuren zijn verdwenen of hebben sterk aan waarde ingeboet. Internationale ontwikkelingen hebben grote invloed op het bedrijfsleven en op het dagelijks leven van miljoenen Nederlanders. Technologie maakt bovendien alles transparant en legt verbindingen die tot voor kort niet mogelijk waren. Toch is het niet de technologie die leidend is maar de mens, met al zijn voorkeuren, emoties en willekeur. Vanuit verschillende vakgebieden - sociologie, marketing, technologie en organisatiekunde - wordt gekeken naar de impact van deze veranderingen. Ze worden geduid, maar tevens direct vertaald naar de consequenties die ze zullen hebben op marketing (hoe kom je nog in contact met je klanten?), op technologie (nog meer koppelingen en nog meer informatiesystemen leiden zeker tot chaos) en op organisaties (er is geen ruimte meer voor dominant leiderschap). De puzzel van de toekomst zal stukje bij beetje ingevuld worden bij het lezen van dit boek.
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten vanaf €3,35. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

S. Molenaar - De impact van de ik-cultuur S. Molenaar - De impact van de ik-cultuur