Mark Ellen - Q04 January 1987

Schrijver: Mark Ellen
Titel: Q04 January 1987
Taal: Engels
Uitgever: EMAP Metro
Bijzonderheden: 1987, 106pp, ill, 30cm, magazine, gebruikssporen, 291 g
Prijs: € 12,99
Verzendkosten: € 6,95 (binnen Nederland)
Meer info:
ISSN-code: 0955-4955
Inhoud van dit nummer:
Interview met Bob Geldof
Eric Clapton: "I play best when I think there's nothing left in me."
Van Morrison: "The hermit of Holland Park."
Ben Elton: "What's his problem?"
Suzanne Vega: "Pale but interesting."
Overzicht van de 50 beste albums van 1986
Reviews van nieuwe LP’s die in januari 1987 zijn uitgekomen
Artikel over de opkomst van de formulefilm
Dit nummer van Q Magazine biedt een mix van interviews, muziekreviews en culturele analyses over muziek en film eind jaren '80.
Verder lezen

bookshop Rosie uit Den Bosch

particulier

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Mark Ellen - Q04 January 1987

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij bookshop Rosie

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met bookshop Rosie
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en bookshop Rosie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van bookshop Rosie vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • bookshop Rosie kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.