E. Pileri - Administratieve organisatie / II / Controlling in d

Schrijver: E. Pileri
Titel: Administratieve organisatie / II / Controlling in de praktijk / 31
ISBN: 9789026729140
Taal: Nederlands
Uitgever: Uitgeverij Kluwer BV
Bijzonderheden: Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback
Prijs: € 11,95
Verzendkosten: € 3,15 (binnen Nederland)
Meer info:
In Administratieve organisatie II komen het inrichten van moderne management control, de combinatie AO/ISO, gegevenslogistiek en de integrale aanpak van AO en automatisering aan bod. Daarbij wordt aangegeven hoe het geheel handig kan worden vastgelegd en op welke manier de veranderkundige component moet worden aangepakt.

Speciaal voor als u in de praktijk met AO bezig bent. Controllers, informatiemanagers, lijnmanagers, AO-medewerkers, IT-projectleiders en accountants. De gekozen invalshoek is steeds de praktijk. Steeds wordt op praktische wijze aangegeven hoe u het beste kunt handelen.
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten vanaf €3,35. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

E. Pileri - Administratieve organisatie / II / Controlling in de praktijk / 31 E. Pileri - Administratieve organisatie / II / Controlling in de praktijk / 31 E. Pileri - Administratieve organisatie / II / Controlling in de praktijk / 31