Mark Ellen - Q39 December 1989

Schrijver: Mark Ellen
Titel: Q39 December 1989
Taal: Engels
Uitgever: EMAP Metro
Bijzonderheden: 1989, 218pp, ill, 30cm, magazine, gebruikssporen, 646 g
Prijs: € 9,99
Verzendkosten: € 6,95 (binnen Nederland)
Meer info:
Key highlights on the cover:
Bob Dylan:
The headline reads:
"The ever-growing legend, 'the never-ending tour'"
A World Exclusive Interview is included.
Morrissey:
Featured with the tagline:
"Alone again, naturally".
Neneh Cherry:
Featured with the question:
"What is this thing called 'attitude'?"
Deep Purple reference:
A mention of "Smoke on the Water" with the phrase:
"It's back—and it's mob-handed!"
(suggesting a comeback or new project related to the song or band).
Frank Zappa:
A segment titled:
"Frank Zappa’s True Life Confessions".
Euro Disco revival:
A mention of "Spaghetti House" and the phrase:
"Euro Disco Bites Back!"
(likely discussing a resurgence of European disco music).
Q Review:
Covering new LPs, films, books, videos, and hi-fi.
Summary:
This issue likely includes an in-depth Bob Dylan interview, a feature on Morrissey’s latest activities, insights into Neneh Cherry’s image and career, coverage of Deep Purple’s legacy, and a unique Frank Zappa feature. Additionally, it touches on Euro Disco’s return and offers reviews of new music and entertainment.
Verder lezen

bookshop Rosie uit Den Bosch

particulier

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Mark Ellen - Q39 December 1989

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij bookshop Rosie

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met bookshop Rosie
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en bookshop Rosie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van bookshop Rosie vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • bookshop Rosie kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.