Ham, Boris van der - Voortrekkers en baanbrekers / druk ND
| Schrijver: | Ham, Boris van der |
|---|---|
| Titel: | Voortrekkers en baanbrekers / druk ND |
| ISBN: | 9789081201117 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Ham, B. van der |
| Bijzonderheden: | 2007, paperback |
| Prijs: | € 10,00 |
| Verzendkosten: | € 1,40 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Op 1 juni 2005, vond het referendum plaats over de Europese Grondwet. Her eerste Nederlandse referendum in 200 jaar. Een meerderheid van de Nederlandse bevolking stemde tegen. Waarom wordt Europa zo gewantrouwd? Welke rol moet Europa spelen in de wereld? Hebben kleine landen eigenlijk nog wel invloed in de EU? En wat zei de uitslag van het referendum over de Nederlandse democratie? Boris van der Ham, schreef zijn kritische analyses en idee n hierover op in Voortrekkers en Baanbrekers . Van der Ham was in 2005 als Kamerlid voor D66, samen met Karimi (Groenlinks) en Dubbelboer (PvdA), een van initiatiefnemers van het Referendum over de Europese Grondwet. Hij toont zich in het boek opvallend kritisch over de wijze waarop Europa zich ontwikkeld.
|

Let op: Alle prijzen zijn excl. verzendkosten.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenpleintje
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Boekenpleintje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenpleintje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenpleintje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.


