Mecking, Eric - Deflatie in aantocht / waarom huizen- en aandel
| Schrijver: | Mecking, Eric |
|---|---|
| Titel: | Deflatie in aantocht / waarom huizen- en aandelenmarkten ineen zullen zakken |
| ISBN: | 9789053306444 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Mets & Schilt - Amsterdam |
| Bijzonderheden: | 3e druk 2009, paperback, 256pp, Goed |
| Prijs: | € 2,45 |
| Verzendkosten: | € 3,95 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Eric Mecking toont met de lange conjunctuurgolven van de Kondratieff-cyclus overeenkomsten aan tussen de roaring twenties en de aandeleneuforie van de jaren negentig, tussen de beurskrach van 1929 en die van 2008. Destijds mondden die ontwikkelingen uit in de Grote Depressie van de jaren dertig. En ditmaal?Mecking bekijkt het financieel-economische beleid door een historische bril. Zodoende reikt zijn blikveld verder dan die van menig bankier en econoom.In de eerste editie van Deflatie in aantocht (2005) werd veel van het onheil uit 2007 en 2008 al uitgetekend. In deze geactualiseerde editie wordt helder uiteengezet dat de kredietcrisis wel het einde van een tijdperk inluiddem maar niet het einde van de malaise. We bevinden ons nog steeds midden in de grootste economische terugval sinds de jaren dertig van de twintigste eeuw. De beste Nederlandstalige boeken over economie komen vaak van de hand van niet-economen. Dit boek van historicus Eric Mecking vormt hierop geen uitzondering. Willem Middelkoop, journalist en auteur van het boek Als de dollar valtWat mij betreft gaat dit boek tot de klassiekers behoren Cees Smit, columnist en zelfstandig vermogensbeheerder Meer dan 15000 exemplaren verkocht!Eric Mecking (1959) studeerde geschiedenis aan de Universiteit van Amsterdam en is werkzaam als informatiespecialist. Eind 2006 publiceerde hij Het drama van 1918, over de Spaanse griep en de zoektocht naar virus en vaccin.
|
Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.
MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.
Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen
Met vriendelijk groet,
Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398
MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.
Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen
Met vriendelijk groet,
Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met ASSELT
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en ASSELT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ASSELT vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- ASSELT kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.


