Francis, D. - Gebroken
| Schrijver: | Francis, D. |
|---|---|
| Titel: | Gebroken |
| ISBN: | 9789029516372 |
| Taal: | Engels |
| Uitgever: | Archipel, Uitgeverij / 9789029516372 |
| Bijzonderheden: | 2001, 201pp paperback in goede staat. |
| Prijs: | € 7,00 |
| Verzendkosten: | € 4,35 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
- Glasblazer Gerard Logan - half kunstenaar, half ambachtsman - staat op het punt internationaal erkenning te krijgen voor zijn originele, vindingrijke werk. Vanwege zijn beroep is hij wel gewend aan leven met gevaar. Het bewerken van gesmolten glas is nu eenmaal geen risicoloze aangelegenheid. Om nog maar te zwijgen van het dag en nacht brandende houden van een glasoven met een temperatuur van bijna 1000 graden celcius. Maar dan wordt hij ineens geconfronteerd met een reeks angstaanjagende dreigementen die eerst zijn werk betreffen, vervolgens zijn moed op de proef stellen en ten slotte tegen zijn leven zijn gericht.
Zijn vriend, de overleden Martin Stukely, beschikte kennelijk over een videoband die kostbare informatie bevat. In de veronderstelling dat Martin weet waar die te vinden is, zit een groep schurken hem genadeloos op de hielen om hem de informatie af te persen waarover hij niet beschikt. Praten helpt niet. De enige manier om te overleven is zelf de waarheid boven tafel te krijgen. Zijn speurtocht blijkt levensgevaarlijk en bij de eindspurt naar de tape vindt hij meer horden en gevaren op zijn weg dan zijn overleden vriend ooit had kunnen indenken. Glas breekt. Logan niet, maar het scheelt niet veel. |
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenmary
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenmary een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenmary vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenmary kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

