Ross King - Omwenteling van Parijs
| Schrijver: | Ross King |
|---|---|
| Titel: | Omwenteling van Parijs |
| ISBN: | 9789023419372 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | De Bezige Bij |
| Bijzonderheden: | 2006, paperback, in zeer goede staat. weg = weg |
| Prijs: | € 85,00 |
| Verzendkosten: | € 7,15 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Ross King - Omwenteling van Parijs, in zeer goede staat
zeer moeilijk aan te komen. Weg = weg! Terwijl de Amerikaanse Burgeroorlog woedde greep aan de overkant van de oceaan, in de ateliers van Parijs, een heel andere revolutie om zich heen: de geboorte van het impressionisme. De kunstenaars die deze stroming tot de populairste en invloedrijkste uit onze geschiedenis zouden maken, oogstten met hun eerste werk hoon en kritiek van het Franse establishment. Geen enkele artistieke beweging kende zo n controversieel begin. Ross King vertelt het verhaal van die revolutionaire periode, waarin een stroming ontstond die de westerse geschiedenis en cultuur blijvend zou beïnvloeden. De omwenteling van Parijs gaat over de Parijse kunstwereld in het dramatische decennium tussen twee tentoonstellingen: de fameuze Salon des Refusés van 1863, en de eerste tentoonstelling van de impressionisten in 1874. Het is het verhaal van vele kunstenaars, maar vooral van twee schilders: Ernest Meissonier, de succesvolste, klassieke schilder van de negentiende eeuw, en Edouard Manet, miskend in zijn tijd maar wel de voorloper van de meest radicale ommezwaai sinds de Renaissance. Het fascinerende verslag van hun beider parallelle levens, des te kleurrijker door hun vele supporters en critici onder wie Zola, Delacroix, Courbet, Monet, Whistler en Baudelaire , laat zien dat hun rivaliteit niet alleen de kunst betrof, maar ook hun verschillende visies op de wereld; wereldbeschouwingen die in die tijd net zo drastisch aan verandering onderhevig waren als de techniek, de politiek en de persoonlijke vrijheid. Met de stijl van een romancier en de kennis van een historicus roept Ross King een tijd op waarin Parijs het kunstzinnige hart van de wereld was, en artistieke expressie in staat was een heel land in vuur en vlam te zetten én te verdelen. |
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Gouden Ballon
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en De Gouden Ballon een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Gouden Ballon vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Gouden Ballon kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

