Steinz, Hans - Koppen snellen
| Schrijver: | Steinz, Hans |
|---|---|
| Titel: | Koppen snellen |
| ISBN: | 9789029065870 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Meulenhoff, Uitgeverij |
| Bijzonderheden: | 2003, 224pp, paperback |
| Prijs: | € 1,25 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Marion de Waal, een jonge vrouw die de hulp inroept van Van Hout Advocaten, is in elk opzicht adembenemend. Escortgirl, vermoedt advocaat Ton van Hout. De reden van haar bezoek is eenvoudig: het raampje van haar auto is ingeslagen en er is een koffertje ontvreemd, tegelijk met de radio en de autopapieren. Ze wil dat Van Hout nagaat of eventuele schade met betrekking tot de inhoud van het koffertje, dat níet eigendom is, op haar verhaal kan worden. Maar waarom kiest ze juist Van Hout, in plaats van een van de grote Amsterdamse advocatenkantoren?
Een tip van de sluier wordt opgelicht als blijkt dat het koffertje eigendom is van Helmuth Mouser, die werkt voor ITCOM, een zakenbank met een twijfelachtige reputatie die is gevestigd in het Amsterdamse World Trade Center. Marion was ooit zijn secretaresse. Van Hout spreekt met Marionaf discreet inlichtingen in te winnen bij de politie. Na het gesprek met zijn nieuwe cliënte voelt Van Hout zich niet op zijn gemak. Hij heeft sterk het idee ergens voor te worden gebruikt. Maar voor wat? Met welk doel? En door wie? Voor hij het antwoord op deze vragen kan achterhalen, doet hij bij de uitgang van de parkeergarage van het WTC een lugubere vondst: een onbekend man is even eerder op gruwelijke wijze gedood... |
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Helga
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Helga een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Helga vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Helga kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

