CLAVELL, JAMES - Noble House

Schrijver: CLAVELL, JAMES
Titel: Noble House
Taal: Nederlands
Uitgever: Amsterdam/Brussel: Elsevier, 1982, 1e Nederlandse druk.
Bijzonderheden: 1180p.,lijvige gebonden hard cover met goudopdruk (rug) en stofomslag. Enige gebruikerssporen/milde verkleuring stofomslag, milde verkleuring/slijtage van snede, enkele vlekjes schutbladen - inhoud goed. Ondanks enkele smetjes, een stevig exemplaar.
Prijs: € 18,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
"De hele roman speelt zich in nauwelijks meer dan een week in Hong Kong af.
Talloze spectaculaire gebeurtenissen volgen elkaar in snel tempo op, kortom een adembenemende roman waarvan de lezer zou willen dat hij niet zou eindigen.
Noble House, tot dusverre Clavells langste roman, beschrijft de meest tumultueuze week aller tijden.
Kidnapping, moord, fraude, natuurrampen, feesten, romantiek en hartstocht worden tot leven gebracht met een vakmanschap en vaart die James Clavell met recht een plaats hebben verschaft tussen de meest gelezen schrijvers van deze eeuw.
Een grootse, indrukwekkende roman van de auteur van Shogun, de bestseller die werd verfilmd en internationaal triomfen oogsten.
Verder lezen

Ergo Sum uit Almelo

particulier

Logo Ergo Sum

Welkom bij Ergo Sum (Onderdeel van Boekhandel het Oosten) . Kijk gerust rond, vragen zijn altijd welkom.

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Ergo Sum

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Ergo Sum
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Ergo Sum een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ergo Sum vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Ergo Sum kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.