Reitsma, S.A. - Zwerftochten door Indië

Schrijver: Reitsma, S.A.
Titel: Zwerftochten door Indië
Taal: Nederlands
Uitgever: W. van Hoeve, Deventer 1941
Bijzonderheden: Gebonden, 94 pp., geïllustreerd. Redelijk goed exemplaar
Prijs: € 5,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Uitgegeven onder auspiciën van de vereniging “Oost en West”.
Steven Anne Reitsma (1875-1958) huwde in 1904 met Maria Elisabeth Brutel de la Rivière en het echtpaar vertrok in 1906 naar Oost-Indië. Hij diende kort als officier bij het KNIL, waarna hij een prachtige carière doorliep bij de Indische Spoorwegen. en is ook nog burgemeester van Bandung geweest. In 1927 keerde hj terug naar Nederland.
Verder lezen

Kutu Buku Rajin uit Goes

particulier

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Reitsma, S.A. - Zwerftochten door Indië Reitsma, S.A. - Zwerftochten door Indië

Vanwege structureel onderhoud kunt u geen bestellingen plaatsen tussen 4:00 en 4:20 (GMT +1).
Onze excuses voor het ongemak.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Kutu Buku Rajin
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Kutu Buku Rajin een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kutu Buku Rajin vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Kutu Buku Rajin kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.