Karunatilaka, Shehan - De zeven manen van Maali Almeida
| Schrijver: | Karunatilaka, Shehan |
|---|---|
| Titel: | De zeven manen van Maali Almeida |
| ISBN: | 9789000388387 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum - Amsterdam (2023) |
| Bijzonderheden: | 415pp.- 23 x 15 cm - softcover met flappen - ongelezen nieuwstaat - GRATIS verstuurd binnen Nederland |
| Prijs: | € 18,95 |
| Verzendkosten: | Gratis (binnen Nederland) |
| Meer info: |
“‘De zeven manen van Maali Almeida’ is de tweede roman van de Sri Lankaanse Shehan Karunatilaka, die hiermee in 2022 zeer verrassend de Booker Prize binnenhaalde, waarmee tevens een licht geworpen wordt op de bijna vergeten Sri Lankaanse Burgeroorlog (1983-2009). Dit is dan ook het belangrijkste thema in Karunatilaka’s tamelijk spectaculaire en bijzonder fantasierijke roman: de burgeroorlog tussen de boeddhistische Singalezen en hindoeïstische Tamils. De zeven manen van Maali Almeida’ laat je kennis maken met de roerige geschiedenis van Sri Lanka en is een mythische roman vol scherpe humor, verontrustende waarheden en de grens tussen het hemelse en het aardse.”
|
VOOR UW INFORMATIE: Bij het plaatsen van een bestelling reageren wij vrijwel altijd dezelfde dag.
Heeft u geen reactie in uw mailbox ontvangen? Kijk dan even in de map 'SPAM' of 'Ongewenst'.
Heeft u geen reactie in uw mailbox ontvangen? Kijk dan even in de map 'SPAM' of 'Ongewenst'.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Puck en Nienke
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Puck en Nienke een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Puck en Nienke vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Puck en Nienke kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.







