Parmentier, Christian - Het Dier en zijn Mensenrechten - 1996

Schrijver: Parmentier, Christian
Titel: Het Dier en zijn Mensenrechten - 1996
Taal: Nederlands
Uitgever: Uitgeverij Pelckmans, Kapellen
Bijzonderheden: 160p. - 2e druk in het uitgiftejaar
Prijs: € 28,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Christian Parmentier - Het Dier en zijn Mensenrechten - Kapellen, Uitgeverij Pelkmans, 1996 - 2e druk in het uitgiftejaar - 160p. - Softcover: geplastificeerde, polychroom geïllustreerde papieren band met rechte rug - 14x22cm - Zeer goed exemplaar: minimale gebruiks-en slijtagesporen aan de cover, tekstblok zuiver.
* Christian Parmentier studeerde in 1983 af als dierenarts aan de Rijksuniversiteit in Gent. Hij was beroepsmatig actief in de pelssector waardoor hij in contact kwam met diverse culturen, wat hem een uniek perspectief en waardevolle inzichten gaf in het debat over onze omgang met dieren en hun rol in de maatschappij. In 1996 publiceerde hij zijn eerste boek: “Het dier en zijn mensenrechten,” dat snel uitverkocht was en een tweede druk kreeg. Zijn werk richt zich op degenen die nieuwsgierig genoeg zijn om verder te kijken dan de gebruikelijke verhalen over dierenrechten en dierenwelzijn. (Bron: dierenwaanzin.be)

Verzending (vraag tarifering) of afhaling mogelijk.
Verder lezen

Wagons-Livres uit Sint-Truiden

particulier

Logo Wagons-Livres

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Parmentier, Christian - Het Dier en zijn Mensenrechten - 1996 Parmentier, Christian - Het Dier en zijn Mensenrechten - 1996 Parmentier, Christian - Het Dier en zijn Mensenrechten - 1996 Parmentier, Christian - Het Dier en zijn Mensenrechten - 1996 Parmentier, Christian - Het Dier en zijn Mensenrechten - 1996

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Wagons-Livres

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Wagons-Livres
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Wagons-Livres een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wagons-Livres vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Wagons-Livres kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.