Ouweneel, W.J. - Vraag het de aarde eens...

Schrijver: Ouweneel, W.J.
Titel: Vraag het de aarde eens...
Taal: Nederlands
Uitgever: werkgroep christelijk boekenweekgeschenk
Bijzonderheden: paperback, 48 pag., 1977, matig
Prijs: € 4,95 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Heimwee naar een verloren gegane natuur
Het boekje veegt, verlucht met veel zwart-wit foto’s en plaatjes, de vloer aan met de evolutietheorie. Het aardige van het werkje is dat het Voorwoord geschreven is door de vrijgemaakt-gereformeerde P. Jongeling, destijds fractievoorzitter GPV van de Tweede Kamer en hoofdredacteur van het Gereformeerd Gezinsblad! Hij schrijft:

“Het is mij een voorrecht, dit boekje van dr. Ouweneel met een kort woord bij de lezer in te leiden. Dr. A. Kuyper heeft eens gezegd dat de 19e eeuw wegstierf onder de begoocheling van de evolutieleer. Het ziet er naar uit dat van onze 20e eeuw straks hetzelfde zal gelden. Zelfs aan onderwijsinrichtingen die eens als christelijke bolwerken werden beschouwd, worden heden ten dage de evolutietheorieën aanvaard en geleerd.

Dr. Ouweneel wil uitgaan van wat de bijbel ons leert omtrent de schepping, de zondeval, de eerste wereld, de zondvloed en de verlossing van de gans geschonden schepping door Christus. Bij het licht van de openbaring wil hij ook “de aarde ondervragen”, haar wetenschappelijk onderzoeken. En dan blijkt ze andere antwoorden te geven dan de evolutionisten menen te beluisteren.
Verder lezen

De Tresoor uit Lage Zwaluwe

particulier

Logo De Tresoor

Alle prijzen zijn excl. verzendkosten. Afhalen kan in Lage Zwaluwe Betalen via PayPal op verzoek mogelijk.Opruiming van mijn boekenverzameling, het loopt anders uit de hand! Kijk ook eens naar de mogelijkheid van meerdere boeken om de verzendkosten te drukken. ALTIJD EVEN IN UW SPAM KIJKEN, WANT HEEL VAAK KOMEN DAAR MIJN MAILS TERECHT

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Ouweneel, W.J. - Vraag het de aarde eens...

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij De Tresoor

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Tresoor
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Tresoor een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Tresoor vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Tresoor kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.