Thomas Leeflang - Cut and Print. De analoge jaren van Hollywood
| Schrijver: | Thomas Leeflang |
|---|---|
| Titel: | Cut and Print. De analoge jaren van Hollywood |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Aspekt |
| Bijzonderheden: | Als nieuw |
| Prijs: | € 7,50 |
| Verzendkosten: | € 7,00 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Sinds de komst van de geluidsfilm in 1928 maakte de filmbranche niet zo'n ingrijpende verandering mee als met de recente overstap van analoge naar digitale bedrijfsvoering. Economische belangen lagen daaraan ten grondslag. Digitaal produceren, zonder 35mm-film, gaat sneller en het is goedkoper dan via het analoge proces. Hetzelfde geldt voor het projecteren, dat stukken eenvoudig is geworden dan met 35mm-film.
Kodak, decennia lang wereldwijd leverancier van tienduizenden kilometer onbelicht filmmateriaal per jaar, ging er aan failliet. En met Kodak verdwenen geruisloos fabrikanten van filmcamera's, laboratorium apparatuur, filmmontagetafels, printmachines, optische banken en filmprojectoren. |

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Huib History Books
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
HuibMediaSales HuibHistoryBooks
Kamer van Koophandel nummer: 64250970
NL001922156B37
- Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Huib History Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.




