Boomen, T. van den - Het land van Lely / reisboek in 103 stukke

Schrijver: Boomen, T. van den
Titel: Het land van Lely / reisboek in 103 stukken
ISBN: 9789085650034
Taal: Nederlands
Uitgever: 521 Uitgevers
Bijzonderheden: 2005, paperback / mooi -als nieuw- exemplaar, snel en goed verpakt leverbaar
Prijs: € 4,50 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Samenvatting
Het Nederland achter de gebaande paden in 103 stukken. Nederland is geheel bewegwijzerd en talloze malen beschreven. De mooiste plekjes zijn gestold tot openluchtmuseum of omheind met natuurbeschermingsdraad en tourniquets. Ingekaderd en van een vaste betekenis voorzien. Maar dat is niet het hele verhaal, er is nog heel veel alledaags Nederland over. Plekken waaraan we doorgaans gedachteloos voorbijgaan, doodgewone plekken waar op het eerste gezicht weinig te doen is en weinig te halen valt. Juist wat hier gebeurt, wat hier bijna ongemerkt verschuift en verandert, zegt iets over hoe we in Nederland met de openbare ruimte, met ons landschap, met ons land omgaan. Pauline de Bok en Tijs van den Boomen gingen op zoek naar die plekken in de twaalf provincies. Polders, monumenten, begraafplaatsen, kanalen, parken, wegen en bossen. Het zijn allemaal plekken in de openlucht en ze zijn meestal vrij toegankelijk. Het land van Lely is geen toeristisch boek met reistips of dagtrips, geen gids die de weg wijst, die voorkauwt wat de bezoeker moet zien en kan verwachten. Het is een oefening in ronddolen, zoeken, kijken en ruiken. Het boek spoort lezers aan om niet de gebaande paden te gaan, maar om daar te kijken waar op het eerste gezicht niets te zien is, om zelf de ogen open te houden en zo zelf een beeld van Nederland te scheppen. Het boek wil mensen ertoe aanzetten op te staan en zelf op pad te gaan, met eigen zintuigen en eigen vragen.
Verder lezen

functie-elders uit Gramsbergen

zakelijk
Graag geven wij onze boeken een "nieuwe kans" op een "functie elders". Na bestelling ontvangt u z.s.m van ons een bevestiging met betaalgegevens. Na betaling wordt het boek z.s.m verzonden. Geen bericht ontvangen ? Controleer dan aub uw spam. Soms komt het voor dat een boek reeds verkocht is via een ander verkoopkanaal of op een boekenmarkt. Bij voorbaat onze excuses voor dit ongemak.
Ons complete aanbod vindt u door door rechtsboven (zoeken) de naam functie-elders in te vullen. Meerdere boeken tegelijk in één koop verzacht -enigszins- de financiële pijn van de verzendkosten.
Afhalen om de verzendkosten te besparen is mogelijk na onderling overleg.
Ongezien een boek verkopen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Ons streven is dat vertrouwen waar te maken !
ACTIE !!! Tijdelijk krijgt u bij bestelling van 3 of meer boeken 20% KORTING !!!
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Alle boeken van functie-elders Stel een vraag over dit boek aan functie-elders

Deze verkoper staat op een markt in OLDENZAAL op 27-04-2026

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij functie-elders

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met functie-elders
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    Hebbuz boeken
    Kamer van Koophandel nummer: 82204772

  • Na uw bestelling ontvangen u en functie-elders een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van functie-elders vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • functie-elders kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.