Diverse - twintig deeltjes uit de serie 'Nederlandse kastelen'

Schrijver: Diverse
Titel: twintig deeltjes uit de serie 'Nederlandse kastelen'
Taal: Nederlands
Uitgever: Nederlandse Kastelenstichting/ANWB
Bijzonderheden: twintig geniete boekjes. Op de voorkant een stickertje met de prijs (in guldens): zie foto
Prijs: € 15,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Het gaat om; Het huis Nuwendoorn (27); Kasteel Kessel (45); Landgoed Cruysvoorde (37); Huis ten Donk (41) Slot Moermond (40); kasteel van Valkenburg (39); Herinkhave (34); Huis te Vorden (33); kasteel van Rhoon (31); Dever (30); 't Konings Loo (25); Kasteel van Medemblik (21); kasteel de Haar (7); Loevestein (44); Muiderslot (42); kasteel het Nijenhuis (10); huis Doddendael (38); huis Heyen (36); kasteel Amerongen (35); Syppesteyn (28)
Verder lezen

Boekvertrek uit Ede

particulier
Onze boeken verkeren in goede staat. Onvolkomenheden worden vermeld. Verzending via PostNL of DHL

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Diverse - twintig deeltjes uit de serie 'Nederlandse kastelen' Diverse - twintig deeltjes uit de serie 'Nederlandse kastelen'

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekvertrek

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekvertrek
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekvertrek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekvertrek vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekvertrek kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.