Gerritsen, Bernard J., Berger, Monique A.M., Elshoud, Gerard C.A., Sch

Schrijver: Gerritsen, Bernard J., Berger, Monique A.M., Elshoud, Gerard C.A., Schutte, Henk
Titel: Anatomie in vivo - Inspectie en palpatie van het bewegingsapparaat
ISBN: 9789036823944
Taal: Nederlands
Uitgever: Bohn Stafleu van Loghum
Bijzonderheden: 2019 356pp Paperback / softback
Prijs: € 120,00
Verzendkosten: Gratis (binnen Nederland)
Meer info:

Flaptekst

Ontleden met oog en hand, door de gesloten huid heen. Dat is wat de auteurs verstaan onder ‘Anatomie in vivo. Inspectie en palpatie van het bewegingsapparaat’. De beschreven inspectie en palpatie zijn namelijk niet alleen gericht op het lichaamsoppervlak, maar ook op dieper gelegen structuren. Duidelijke foto’s illustreren het oppervlak en fraaie tekeningen de diepere delen van het lichaam. Hoewel in de eerste plaats bedoeld als instructie bij de praktijk van de anatomie in vivo, is dit boek door de bijzondere illustraties en de grondigheid van de beschrijvingen tegelijkertijd een naslagwerk. Het uitgebreide register is daarop afgestemd.Het bijhorende online supplement bevat een keur aan opdrachten en vragen per paragraaf, ingedeeld naar het niveau van de studenten. De feedback op de opdrachten en vragen is per hoofdstuk te downloaden. Bij de hoofdstukken 2 t/m 6 zijn bovendien een 30-tal video’s met betrekking op de afbeeldingen te bekijken. Waarbij de afbeeldingen van een beweging alleen de begin- en eindstand tonen, brengen de video’s het ‘ontstaan’ van de verschillen tussen deze standen in beeld. In het boek staan de video’s steeds vermeld bij de desbetreffende afbeelding direct na de inhoudsopgave. Het digitale oefenprogramma ‘Anatomie in vivo’ bevat van iedere spier een overzicht van de aanhechtingsplaatsen, effecten, innervatie, inspectie en palpatie, met daarnaast een schematische tekening en, waar mogelijk, een foto. Het is beschikbaar voor zowel Windows- als Mac-gebruikers.Anatomie in vivo. Inspectie en palpatie van het bewegingsapparaat is bestemd voor opleidingen in het hbo en wo, onder andere fysiotherapie, ergotherapie, bewegingstechnologie en bewegingswetenschappen. Voor basisartsen tijdens de inleidende fase van medische specialisaties als huisartsgeneeskunde, revalidatie en orthopedie, bevat het een schat aan informatie.

Verder lezen

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,90 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 3,95 euro per zending.
Bij bestellingen van 10 euro of minder zijn de verzendkosten hoger; zie vermelding bij het boek.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Gerritsen, Bernard J., Berger, Monique A.M., Elshoud, Gerard C.A., Schutte, Henk - Anatomie in vivo - Inspectie en palpatie van het bewegingsapparaat

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekstra

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Dit boek is nieuw
  • U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
  • Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
  • Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
  • U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
  • Boekstra kan betaling vooraf vragen
  • Bekijk hier de algemene voorwaarden van Boekstra.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.