Khalifa, Sahar - De poort
| Schrijver: | Khalifa, Sahar |
|---|---|
| Titel: | De poort |
| ISBN: | 9789052262901 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Geus, Uitgeverij De |
| Bijzonderheden: | hc. met so, 173 pag., 1996 |
| Prijs: | € 7,95 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
De Palestijnse studente Samar probeert antwoord te krijgen op de vraag welke invloed de intifada (de Palestijnse volksopstand van 1987) op het leven van vrouwen heeft gehad. Terwijl ze daarover de oude vroedvrouw Sit Zakiyya en de mooie hoer Noezha ondervraagt, gaat het leven keihard verder. Liefde en meedogenloos geweld gaan hand in hand. Plotseling binnenvallende Israëlische soldaten horen voor de vrouwen evenzeer bij de dingen van alledag als hun passie voor Dallas of Love Boat. In DE POORT heeft Sahar Khalifa haar ervaringen, haar hoop, haar teleurstellingen en konflikten van de laatste jaren aan het papier toevertrouwt. De onmacht, de kleine vorderingen, de heldhaftige offers die de weg naar zelfbeschikking plaveien, geven een realistisch beeld van de Palestijnse gemeenschap op de Westoever.
|

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Tresoor
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en De Tresoor een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Tresoor vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Tresoor kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

