Kommer, Cees den, redacteur "De Typhoon" - KOOG-ZAANDIJK IN OUD
| Schrijver: | Kommer, Cees den, redacteur "De Typhoon" |
|---|---|
| Titel: | KOOG-ZAANDIJK IN OUDE ANSICHTEN |
| ISBN: | 9789028815858 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Europese Bibliotheek Zaltbommel MCMLXXXI (= 1981), tweede druk |
| Bijzonderheden: | Hardback, hardcover. Ingebonden. Oblong-formaat (= 21x15cm). Begeleidende tekst met foto (op één pagina; zw/w). Pg's. 78. Conditie: als nieuw |
| Prijs: | € 13,95 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Enkele woorden als intro.
'INLEIDING Deze uitgave gaat over Koog-Zaandijk. Ja, ik weet het wel, Koog-Zaandijk heeft officieel nooit bestaan. Koog, de plaats van "De Groote Koogse", was er wel, evenals Zaandijk "dat altijd Zaandijk zou blijven". Kogers en Zaandijkers spraken jaren op bestuurlijk niveau over het samenvoegen van de gemeenten, maar het kwam er nooit van. De ene keer wilde Koog wel maar Zaandijk niet. een andere keerwas de stemming net andersom, maar er was altijd wel wat. Toch werd de naam Koog-Zaandijk vaak gebruikt. De naam kwam - en komt nog - voor op het station en het postkantoor. In het telefoonboek is trouwens geen sprake van Koog of Zaandijk, maar van Koog-Zaandijk. En, al mocht het bestuurlijk gezien dan nooit tot één gemeente komen, de inwoners van beide plaatsen "deelden" wel de bibliotheek, het zwembad, de vuilnisbelt en later ook het politiebureau. Kogers en Zaandijkers werden - en worden nog - begraven op de begraafplaats "over het spoor". (...). "Koog-Zaandijk in oude ansichten bevat zesenzeventig foto's. Het past bij de eerder door J.W. van Sante geschreven boekjes "Zaandijk in oude ansichten" en "Koog aan de Zaan in oude ansichten", maar het is door het "eigen Koog-Zaandijkse gezicht" een zelfstandig geheel. (...)'. |
Welkom op mijn boeken-verkoopsite.
Hopelijk vindt u/ vind jij hier dat boek, wat op uw/ jouw verlanglijst staat, al lang of sinds korte tijd.
Hier doen wij ons best om uw bestelling naar uw/jouw tevredenheid uit te voeren.
Na de bestelling ontvangt u/jij vrijwel altijd direct een bevestiing, en zo mogelijk - meestel lukt het om nog dezelfde dag het boek te verzenden.
Meld a.u.b. bij uw/ jouw bestelling ook het telefoonnummer, want het kan gebeuren dat op korte termijn contact gezocht moet worden.
BOOKS TO DESIRE (beheerder)
Hopelijk vindt u/ vind jij hier dat boek, wat op uw/ jouw verlanglijst staat, al lang of sinds korte tijd.
Hier doen wij ons best om uw bestelling naar uw/jouw tevredenheid uit te voeren.
Na de bestelling ontvangt u/jij vrijwel altijd direct een bevestiing, en zo mogelijk - meestel lukt het om nog dezelfde dag het boek te verzenden.
Meld a.u.b. bij uw/ jouw bestelling ook het telefoonnummer, want het kan gebeuren dat op korte termijn contact gezocht moet worden.
BOOKS TO DESIRE (beheerder)
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met BOOKS TO DESIRE
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en BOOKS TO DESIRE een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BOOKS TO DESIRE vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- BOOKS TO DESIRE kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.






