Tom Kreling - Giftig krediet

Schrijver: Tom Kreling
Titel: Giftig krediet
ISBN: 9789460037504
Uitgever: Balans, Uitgeverij
Bijzonderheden: Goed - Gelezen en tot blz. 85 kans op hier en daar een potloodkruis in de rand van de bladzijde.
Prijs: € 3,50
Verzendkosten: € 7,65 (binnen Nederland)
Meer info:
Na ABN Amro wordt in 2013 SNS Reaal genationaliseerd. Kosten voor de belastingbetaler: 3,7 miljard euro. Oorzaak: de crisis. Maar is dat het echte verhaal? In Giftig krediet reconstrueren Tom Kreling en Esther Rosenberg nauwgezet hoe de voormalige spaarbank na een succesvolle beursgang verdwaald raakt in de wereld van het vastgoed. Een wereld waar de bank geen verstand van heeft. Onder toeziend oog van bankiers, bestuurders en commissarissen krijgen verschillende klanten honderden miljoenen voor hun megalomane plannen. Geld dat de bank na het uitbreken van de crisis niet meer terug zal zien.Een even meeslepend als schokkend relaas over ambitieuze bankiers die grote risico s nemen en langzaam de controle over het bedrijf kwijtraken. Ondanks immense waardedalingen en vermoedens van fraude bij tal van vastgoedprojecten blijven de bankiers tot het laatst geloven dat zij de bank kunnen redden.
Verder lezen

Books4Life Tilburg uit Tilburg

zakelijk

Logo Books4Life Tilburg

Books 4 Life exploiteert winkels in tweedehands boeken voor het goede doel, gerund door vrijwilligers. Books 4 Life heeft vestigingen in Amsterdam, Eindhoven, Groningen, Nijmegen, Tilburg en Utrecht. En in Oostenrijk in Graz en Wenen.
Meer informatie vindt u op www.books4lifetilburg.nl. Op deze site staat beschreven welke goede doelen Books 4 Life Tilburg steunt. Ook kunt u er lezen hoe u boeken kunt schenken en kopen en hoe u vrijwilliger of sponsor kunt worden.
e-mailadres: info@books4lifetilburg.nl
telefoon: 013-4663680
bezoekadres winkel:
Gebouw C, Kamer 045
op de Universiteit van Tilburg,
Warandelaan 2,
5037 AB Tilburg
Verder lezen

De verkoper zal binnen 4 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.