Price, Randall - De Tempelberg betwist / wordt de tempel herbou
| Schrijver: | Price, Randall |
|---|---|
| Titel: | De Tempelberg betwist / wordt de tempel herbouwd? |
| ISBN: | 9789064510977 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Het Zoeklicht |
| Bijzonderheden: | 2007, 308pp, paperback, in zeer goede staat |
| Prijs: | € 7,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Waarom is de Tempelberg in Jeruzalem het meest betwiste plekje op de aarde? De heftigste strijd in het Midden-Oosten betreft de Tempelberg in Jeruzalem. Veel Joden verlangen ernaar de Tempel te herbouwen die door de Romeinen in het jaar 70 A.D. verwoest werd. Maar het plein wordt nu gedomineerd door de Rotskoepel en islamieten beweren dat de claim van de Joden op de Tempelberg niet terecht is, omdat er geen historisch bewijs is van Joodse aanwezigheid. Met dit al eeuwen durende conflict rijzen een aantal moeilijke vragen op. Aan wie behoort de Tempelberg? Waarom kan de Tempelberg niet gedeeld worden? Wat is de oorzaak van dit conflict? Zegt de Bijbel echt dat er op een dag een nieuwe Tempel zal komen? Wat heeft dat allemaal met ons van doen vandaag de dag? Midden-Oosten deskundige Randall Price geeft fascinerende antwoorden gebaseerd op archeologisch bewijs, historische gebeurtenissen en exclusieve interviews met voorvechters van de Tempelbeweging. Gaandeweg laat de auteur in zijn boek zien, dat de hoofdlijnen van vandaag omtrent de Tempelberg stroken met wat de Bijbel zegt over de toekomst.
|
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

