Kessels, Jos - De jacht op een idee - Visie, strategie, filosof
| Schrijver: | Kessels, Jos |
|---|---|
| Titel: | De jacht op een idee - Visie, strategie, filosofie |
| ISBN: | 9789085066798 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Boom |
| Bijzonderheden: | 2009, 171 pag. Paperback met dubbele kaft. In uitstekende staat. Past door brievenbus. |
| Prijs: | € 9,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
De succesvolle managementfilosoof Jos Kessels combineert de ideeën van Plato met de hectiek van moderne organisaties. Plato's onveranderlijke ideeën kunnen orde brengen in de professionele chaos. Ze komen echter niet vanzelf: je moet leren op ze te jagen.
De jacht op een idee laat zien hoe relevant filosofen als Plato nog zijn voor moderne organisaties en teams. Het biedt de lezer praktische strategieën en analyses, gericht op het vinden van ideeën: oplossingen voor problemen die onoplosbaar lijken. Stapsgewijs krijgt de lezer methoden aangereikt om zulke ideeën te vinden. Het boek is informatief en gericht op de beroepspraktijk, waar ook Kessels andere boeken tot nu toe zo succesvol zijn geweest. |

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Tijdgeest
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Tijdgeest een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tijdgeest vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Tijdgeest kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

