Claes, Jo - Drie raadsels of vier?
| Schrijver: | Claes, Jo |
|---|---|
| Titel: | Drie raadsels of vier? |
| ISBN: | 9789057209017 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Houtekiet |
| Bijzonderheden: | 2025 168pp Paperback / softback |
| Prijs: | € 19,99 |
| Verzendkosten: | Gratis (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Annotatie In deze aflevering van de NvM-reeks binden de jonge helden de strijd aan met een instrumentendief. Zullen ze de twee blokfluiten en de dwarsfluit tijdig terugvinden voor het schoolfeest? Flaptekst Het is mei, de maand waarin zoals elk jaar het schoolfeest plaatsvindt. Maar tijdens het feest gebeurt er iets vreemds. Er worden drie muziekinstrumenten gestolen van de leden van het schoolorkest, zodat hun optreden niet kan doorgaan. De directeur is woedend en wil achterhalen wie de dief is.De volgende dag laat de dader aan de schoolkrant weten dat de instrumenten verstopt zijn op het schoolterrein en dat ze via het oplossen van drie raadsels gevonden kunnen worden. Lukt dat niet binnen de vooropgestelde tijd, dan zal er telkens één instrument vernield worden.Matthias, Rani en Dante beslissen om de twee blokfluiten en de dwarsfluit te redden. In een race tegen de klok storten ze zich op de oplossing van de drie raadsels, maar die zijn zo moeilijk dat het onmogelijk lijkt de verstopplaatsen van de instrumenten op tijd te vinden.Een nieuwe, spannende aflevering in deze gesmaakte jeugdboekenreeks! |

Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,90 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 3,95 euro per zending.
Bij bestellingen van 10 euro of minder zijn de verzendkosten hoger; zie vermelding bij het boek.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Dit boek is nieuw
- U ontvangt bij ons altijd de laatste beschikbare druk
- Daarom kan de getoonde afbeelding afwijken van het werkelijke boek
- Van toepassing zijn de Algemene Verkoopvoorwaarden Boekstra
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekstra een bevestiging per e-mail
- U handelt deze bestelling rechtstreeks af met Boekstra. In de e-mail staan de naam,adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekstra vermeld
- Boekstra kan betaling vooraf vragen
- Bekijk hier de algemene voorwaarden van Boekstra.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

