Gerhard Hormann - Het nieuwe nietsdoen
| Schrijver: | Gerhard Hormann |
|---|---|
| Titel: | Het nieuwe nietsdoen |
| ISBN: | 9789089752949 |
| Uitgever: | Just Publishers |
| Bijzonderheden: | Paperback, conditie: goed, ontdek het geheim van een heerlijk simpel leven |
| Prijs: | € 7,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Ontspannen is niet hetzelfde als nietsdoen. Ontspannen doe je tussendoor, nietsdoen is een manier van leven. In zijn nieuwe boek 'De kunst van het nietsdoen' bewijst bestsellerauteur Gerhard Hormann opnieuw de veranderende tijdsgeest goed aan te voelen. Net als Hormann realiseren steeds meer mensen zich dat tijd de nieuwe luxe is.
Hormann citeert filosofe Joke Hermsen: Het lijkt wel of we ons aan het begin van de eenentwintigste eeuw in een patstelling bevinden: het klimaat vraagt om m |

Dekker v.d. Vegt is een boekhandel in Nijmegen waarin kennis en ervaring over het boekenvak en passie voor boeken centraal staan. Naast verkoop van een zeer ruime collectie nieuwe titels, tijdschriften en non-books doen wij ook een in- en verkoop van 2ehands boeken. Een gedeelte van ons assortiment kunt u online vinden. De gehele collectie is te bekijken in onze winkel. U kunt de boeken bestellen en betalen via onze website: www.dekkervdvegt.nl. Verzendkosten bedragen 2,95 euro. Wij verzenden alleen binnen Nederland en Belgiƫ.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

