J. de Lange ; R.J. Bosscher - Psychomotorische therapie in de p
| Schrijver: | J. de Lange ; R.J. Bosscher |
|---|---|
| Titel: | Psychomotorische therapie in de praktijk |
| ISBN: | 9789076754499 |
| Uitgever: | Cure&Care |
| Bijzonderheden: | Paperback, conditie: goed, ervaringsgericht behandelen door vaktherapeuten |
| Prijs: | € 30,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
PSYCHOMOTORISCHE THERAPIE IN DE PRAKTIJK. Dit boek gaat over psychomotorisch therapie voor diverse vor- men van psychiatrische en psychosociale problematiek bij vol- wassenen en kinderen.
In twaalf hoofdstukken beschrijven ervaren psychomotorisch therapeuten diverse vormen van ervaringsgericht behandelen door middel van bewegings- en lichaamsgeori eerde interventies. Aan bod komen de behandeling van chronisch somatische aan-doeningen, de behandeling van negatieve lichaamsbeleving bij eetst |

Dekker v.d. Vegt is een boekhandel in Nijmegen waarin kennis en ervaring over het boekenvak en passie voor boeken centraal staan. Naast verkoop van een zeer ruime collectie nieuwe titels, tijdschriften en non-books doen wij ook een in- en verkoop van 2ehands boeken. Een gedeelte van ons assortiment kunt u online vinden. De gehele collectie is te bekijken in onze winkel. U kunt de boeken bestellen en betalen via onze website: www.dekkervdvegt.nl. Verzendkosten bedragen 2,95 euro. Wij verzenden alleen binnen Nederland en Belgiƫ.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

