B.P. de Roeck - Recepten om in de puree te raken

Schrijver: B.P. de Roeck
Titel: Recepten om in de puree te raken
ISBN: 9789060203293
Uitgever: Toorts B.V., Uitgeverij, De
Bijzonderheden: De Toorts, Zesde druk, 2004, Paperback, conditie: goed, doe-het-zelf therapie
Prijs: € 12,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
'Als mensen alle stappen op papier kunnen zetten HOE ze het DOEN om zich ongelukkig te maken, dan is het - met deze nieuwe bewustheid - onmogelijk om even serieus en onnozel in dezelfde kuilen te vallen.'

RECEPTEN OM IN DE PUREE TE RAKEN zijn geschreven door mensen die erin zitten, want niemand is deskundiger dan degeen die zijn eigen puree heeft gemaakt. Het is een boekje voor de bereiding van zwarigheden, angstigheden, opgefoktheden. Voor pijnen in het gezin, in de buik, in het bedrijf.
Verder lezen

Dekker v.d. Vegt uit Nijmegen

zakelijk

Logo Dekker v.d. Vegt

Dekker v.d. Vegt is een boekhandel in Nijmegen waarin kennis en ervaring over het boekenvak en passie voor boeken centraal staan. Naast verkoop van een zeer ruime collectie nieuwe titels, tijdschriften en non-books doen wij ook een in- en verkoop van 2ehands boeken. Een gedeelte van ons assortiment kunt u online vinden. De gehele collectie is te bekijken in onze winkel. U kunt de boeken bestellen en betalen via onze website: www.dekkervdvegt.nl. Verzendkosten bedragen 2,95 euro. Wij verzenden alleen binnen Nederland en Belgiƫ.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

B.P. de Roeck - Recepten om in de puree te raken