SITSKOORN, Margriet - Het maakbare brein
| Schrijver: | SITSKOORN, Margriet |
|---|---|
| Titel: | Het maakbare brein |
| ISBN: | 9789035130364 |
| Uitgever: | Bert Bakker |
| Bijzonderheden: | Paperback, conditie: goed, Gebruik je hersens en word wie je wilt zijn |
| Prijs: | € 7,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Kun je op volwassenen leeftijd nog een rekenwonder worden, doorzettingsvermogen verkrijgen of je angsten overwinnen? Dat kan, want onze hersenen zijn in staat tot reorganisatie en zelfvernieuwing: er ontstaan nieuwe verbindingen in het brein en er worden nieuwe cellen aangemaakt. Hierdoor kunnen we onszelf op alle fronten blijven ontwikkelen.
Het maakbare brein beschrijft hoe de hersenen zich ontwikkelen en hoe zich dit verhoudt tot het leren van een tweede taal, een absoluut gehoor o |

Dekker v.d. Vegt is een boekhandel in Nijmegen waarin kennis en ervaring over het boekenvak en passie voor boeken centraal staan. Naast verkoop van een zeer ruime collectie nieuwe titels, tijdschriften en non-books doen wij ook een in- en verkoop van 2ehands boeken. Een gedeelte van ons assortiment kunt u online vinden. De gehele collectie is te bekijken in onze winkel. U kunt de boeken bestellen en betalen via onze website: www.dekkervdvegt.nl. Verzendkosten bedragen 2,95 euro. Wij verzenden alleen binnen Nederland en Belgiƫ.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

