Astrid Vermeer ; Ben Wenting - Vormen van zelfsturing
| Schrijver: | Astrid Vermeer ; Ben Wenting |
|---|---|
| Titel: | Vormen van zelfsturing |
| ISBN: | 9789024450565 |
| Uitgever: | Boom |
| Bijzonderheden: | Paperback, conditie: goed, Handleiding bij het organiseren van meer autonomie in teams |
| Prijs: | € 19,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
In de praktijk blijken niet alle organisaties geschikt om te worden ingericht met volledig zelfsturende teams. Bovendien krijgen managers vaak te weinig handvatten om zelfsturing te realiseren, waardoor de mogelijkheden voor teams om zelfsturend te werken stagneren. En dat is jammer, omdat meer autonomie veel positieve effecten heeft.
Hoe realiseer je meer zelfsturing in een vorm die werkbaar is en aansluit bij de heersende dynamiek binnen je organisatie? In Vormen van zel |

Dekker v.d. Vegt is een boekhandel in Nijmegen waarin kennis en ervaring over het boekenvak en passie voor boeken centraal staan. Naast verkoop van een zeer ruime collectie nieuwe titels, tijdschriften en non-books doen wij ook een in- en verkoop van 2ehands boeken. Een gedeelte van ons assortiment kunt u online vinden. De gehele collectie is te bekijken in onze winkel. U kunt de boeken bestellen en betalen via onze website: www.dekkervdvegt.nl. Verzendkosten bedragen 2,95 euro. Wij verzenden alleen binnen Nederland en België.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

