Verhagen, Leida - Verboden bekoring Omnibus bevat: Verboden beg
| Schrijver: | Verhagen, Leida |
|---|---|
| Titel: | Verboden bekoring Omnibus bevat: Verboden begeerte - Schaduw van de twijfel - De ring |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Westfriesland/KOK |
| Bijzonderheden: | zie de foto's - verzenden 4,15 - harde kaft/stofomslag |
| Prijs: | € 5,99 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Deze omnibus begint met de lijvige uit twee delen bestaande roman Verboden begeerte. Het lijkt een klassiek verhaal. De jeugdige Viola Brouwer gelooft dat haar getrouwde geliefde zijn vrouw voor haar zal verlaten. Maar als Viola zwanger wordt, stelt Philip een abortus voor in plaats te gaan scheiden. Viola wijst hem en zijn voorstel af.- ze wil het kindje behouden. Maar haar ouders willen niets meer van haar weten en Viola wordt opgevangen door 'de freule' Bij deze eigenzinnige dame brengt Viola een mooi meisje ter wereld: Fleur. Maar ook voor dit meisje gaat het leven niet over rozen... Hannah van Gelder stapt vol illusies in Schaduw van de twijfel de wereld van Alfred Roegiest en zijn vier zonen binnen. Maar alles blijkt anders te zijn dan ze had verwacht. Toch blijft Hannah op de manege van de Roegiests werken en wordt verliefd op Olaf, de zachtaardigste van allemaal. Maar deze kan niet van haar houden en verdrietig vertrekt ze. Thuis ontdekt ze dat er toch een Roegiest is, waar ze ?cht van houdt... Met De ring schreef Leida Verhagen speciaal voor deze omnibus een prachtige novelle, die met recht een fraai slotstuk voor deze omnibus genoemd mag worden.
|
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Appelboom1946
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Appelboom1946 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Appelboom1946 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Appelboom1946 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.






