Verbraak, Coen - De ziel van oranje

Schrijver: Verbraak, Coen
Titel: De ziel van oranje
ISBN: 9789059652187
Taal: Nederlands
Uitgever: CPNB Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek
Bijzonderheden: pp, paperback
Prijs: € 3,95
Verzendkosten: € 4,00 (binnen Nederland)
Meer info:
Na de val van Napoleon wordt Willem 1 in 1813 ingehuldigd als eerste koning van Nederland. Tweehonderd jaar later viert Nederland massaal feest als Willem-Alexander dezelfde koningsmantel om zijn schouders krijgt geslagen als zijn verre overgrootvader. Hoewel onze vorst behoorlijk wat politieke invloed heeft moeten inleveren, is Oranje nog steeds de kleur van onze constitutionele monarchie. In De ziel van Oranje gaat Coen Verbraak in gesprek met een veelzijdig gezelschap van Nederlandse historici, sociologen en schrijvers om het geheim van ons koningshuis te ontrafelen. Waar bestaat het DNA van de Oranjes uit? Waarom werkt het Nederlands koningshuis zo goed? Of moeten we de betekenis van tweehonderd jaar Koninkrijk in Nederland niet overdrijven? Op aanstekelijke wijze legt Coen Verbraak in dit boek de ziel van de Oranjes bloot, waarbij hij zijn gesprekspartners als geen ander weet te prikkelen tot originele inzichten over de stand van onze monarchie
Verder lezen

Indianenverhalen uit Enschede

particulier

Logo Indianenverhalen

Betaal bij bestelling van meerdere boeken met een betaallink, dan worden de verzendkosten aangepast (meestal 6,45 euro per pakket).
Een beoordeling van mijn Boekwinkeltje wordt op prijs gesteld!

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Verbraak, Coen - De ziel van oranje Verbraak, Coen - De ziel van oranje Verbraak, Coen - De ziel van oranje Verbraak, Coen - De ziel van oranje Verbraak, Coen - De ziel van oranje Verbraak, Coen - De ziel van oranje

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Indianenverhalen

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Indianenverhalen
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Indianenverhalen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Indianenverhalen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Indianenverhalen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.