Nagel, Iwan - 300 Groeten uit Hilversum / een beeldverslag van
| Schrijver: | Nagel, Iwan |
|---|---|
| Titel: | 300 Groeten uit Hilversum / een beeldverslag van Hilversum begin 1900 |
| ISBN: | 9789087044251 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Verloren b.v., uitgeverij |
| Bijzonderheden: | 2014, 256pp, Gebonden. 25x33 cm. Zeer goed. Een ingedeukt hoekje en een handtekening op titelpagina. Verder als nieuw. |
| Prijs: | € 30,00 |
| Verzendkosten: | € 7,00 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Vóór 1900 was Hilversum een nijverheids- of industriedorp. Het belang van de industrie was zo groot dat de fabrikanten het rond 1870 voor elkaar kregen dat de spoorlijn van de Hollandsche IJzeren Spoorweg Maatschappij langs Hilversum kwam te liggen. De fraaie omgeving, het gunstige vestigingsklimaat en de snelle verbinding met Amsterdam zorgden ervoor dat vele bemiddelde mensen zich in Hilversum vestigden. In hun kielzog volgden personen in verzorgende beroepen en middenstanders. Het centrum kreeg straten, met chique winkels, en aan de rand ontstonden villaparken. Fotografie werd in deze periode steeds populairder en omdat Hilversum een toeristisch oord was, werden er veel ansichtkaarten uitgebracht. De foto's laten vooral straten zien met een rustige, voorname uitstraling en met weinig verkeer. Samen met verzamelaar Eddy Sülzle heeft Iwan Nagel 300 ansichtkaarten geselecteerd en groot afgebeeld in dit boek. Ze vormen een prachtig beeldverslag van de stad in ontwikkeling.
|

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Lions Books
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Lions Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lions Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Lions Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

