Hamilton, David - De smaak van wildplukken. Een vrolijke gids v
| Schrijver: | Hamilton, David |
|---|---|
| Titel: | De smaak van wildplukken. Een vrolijke gids voor het verzamelen en eten van planten. |
| ISBN: | 9789050116909 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | KNNV Uitgeverij, Zeist |
| Bijzonderheden: | Paperback, ingenaaid, 2019, 143 blz. Met kleurenfoto's, tekeningen en een index. |
| Prijs: | € 17,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
'De smaak van wildplukken' is een rijke inspiratiebron voor elke natuur- en tuinliefhebber en voor fans van eten uit de natuur. Van vogelmuur tot bosaardbei en van hazelnoot tot klaverzuring ... Met dit wildplukboek boordevol tips en heerlijke recepten raakt je hele gezin verslaafd aan lekker buiten zijn en samen koken met ingrediënten uit de natuur en de tuin! Wildplukken is een geweldige manier om samen buiten te zijn en weer in contact te komen met de natuur. Ontdek wat wildplukken zo leuk maakt, van bramen plukken tot bosbessen-pannenkoeken maken. In elk seizoen zijn eetbare planten te vinden. Je kunt dus het hele jaar rond heerlijke dingen maken, zoals bovist-kebabs, strandbiet-huff-a-puffs, sumak-limonade en zoete aardappel-en-kastanjeburgers. Als je eenmaal ontdekt hebt hoe leuk wildplukken is, dan is er geen houden meer aan. 'De smaak van wildplukken': - Met buitentips: waarop te letten en benodigdheden - Beschrijft 30 meest voorkomende eetbare planten: waar te vinden, hoe te herkennen en weetjes - Hoe eet je ze: wat te gebruiken en wat te vermijden - Met makkelijk, gezonde en lekkere recepten - Ingedeeld per seizoen: wildplukken en koken het hele jaar rond.
David Hamilton is een fervente wildplukker, tuinier en tijdschriftjournalist. Hij schreef talloze boeken en geeft al tien jaar wildpluklessen. |

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met BoekenWO2
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en BoekenWO2 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BoekenWO2 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- BoekenWO2 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

