Christoph Schmidt - Dé EU bestaat niet

Schrijver: Christoph Schmidt
Titel: Dé EU bestaat niet
ISBN: 9789029545617
Taal: Nederlands
Uitgever: de Arbeiderspers
Bijzonderheden: Als nieuw. Paperback. Paperback. In mooie als nieuwe staat. <br />Stevig verpakt, snel verzonden.
Prijs: € 8,15
Verzendkosten: € 3,95 (binnen Nederland)
Meer info:

Zeg ‘de Europese Unie’ en het begrip ‘democratisch tekort’ is nooit ver weg. Voor veel burgers is de EU een ondemocratisch monster. De werkelijkheid is minder karikaturaal, zo blijkt uit Dé EU bestaat niet. Van migratie- tot eurocrisis, van landbouw- tot klimaatbeleid, van de inkoop van coronavaccins tot de sancties tegen Rusland: de ene keer steekt dat democratische tekort inderdaad de kop op, maar net zo vaak is er juist een tevéél aan democratie.


Dit boek (niet pro- en niet anti-EU) maakt de lezer op onderhoudende wijze een stuk wijzer over hoe de EU precies werkt – of juist niet.


Dé eu bestaat niet brengt als een röntgenfoto het functioneren van de EU-organen haarscherp in beeld. Het boek is geïllustreerd met Anton Dingeman-strips van Pieter Geenen.

Verder lezen

Boekhandel Moos uit amsterdam

zakelijk

Logo Boekhandel Moos

Verzendkosten:
Brievenbuspakje in Nederland:
€ 3,95 inclusief BTW.
Prijs pakket Postnl naar een huisadres (of als u wenst ophalen bij een PostNL,even aangevend dan) in Nederland:
€6,95 inclusief BTW.
Prijs pakket Postnl naar een huisadres in België : €8,95 inclusief BTW.
Prijs pakket Postnl Parcelshop naar een huisadres in Duitsland : €9,25 inclusief BTW.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Christoph Schmidt - Dé EU bestaat niet