C. van der Plancke - Vijftien dagen bidden met Catharina van Si

Schrijver: C. van der Plancke
Titel: Vijftien dagen bidden met Catharina van Siena / Mystieke teksten met commentaar / 8
ISBN: 9789071837623
Taal: Nederlands
Uitgever: Abdij Bethlehem
Bijzonderheden: Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback
Prijs: € 10,05
Verzendkosten: € 3,15 (binnen Nederland)
Meer info:
"Vijftien dagen bidden met Catherina" is een inspirerend boek geschreven door C. van der Plancke, dat de lezer uitnodigt om zich te verdiepen in de mystieke teksten van de heilige Catherina van Siena. Het boek biedt een unieke combinatie van gebed, reflectie en commentaar, waardoor de diepere betekenis van Catherina's woorden toegankelijk wordt voor een breed publiek.

In vijftien hoofdstukken, elk gewijd aan een specifieke tekst of thema, begeleidt Van der Plancke de lezer door de rijke spirituele wereld van Catherina. De teksten zijn zorgvuldig geselecteerd en worden gepresenteerd met een heldere uitleg en praktische toepassingen voor het dagelijks leven. Dit maakt het boek niet alleen geschikt voor persoonlijke meditatie, maar ook voor gebruik in groepsgebeden of spirituele retraites.

Catherina van Siena, een van de belangrijkste mystici van de middeleeuwen, staat bekend om haar diepgaande inzichten in de relatie tussen de mens en God. Haar brieven en geschriften zijn doordrenkt met een vurige liefde voor de Heer en een verlangen naar spirituele groei. Van der Plancke weet deze passie en diepgang op een toegankelijke manier over te brengen, waardoor de lezer wordt aangemoedigd om zijn of haar eigen gebedsleven te verdiepen.

Het boek is niet alleen een gids voor gebed, maar ook een uitnodiging tot contemplatie en zelfreflectie. Elk hoofdstuk eindigt met praktische oefeningen en vragen die de lezer helpen om de boodschap van Catherina in het eigen leven toe te passen. Dit maakt "Vijftien dagen bidden met Catherina" tot een waardevol hulpmiddel voor iedereen die op zoek is naar een diepere verbinding met het spirituele en een grotere bewustwording van de eigen geloofsreis.

Met zijn heldere schrijfstijl en diepgaande inzichten is dit boek een must-read voor zowel ervaren gelovigen als degenen die nieuw zijn in de wereld van mystiek en gebed. Het biedt een rijke bron van inspiratie en aanmoediging om de weg van de heiligheid te bewandelen, met Catherina als gids.
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten vanaf €3,35. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

C. van der Plancke - Vijftien dagen bidden met Catharina van Siena / Mystieke teksten met commentaar / 8