Selma van de Perre - Mijn naam is Selma

Schrijver: Selma van de Perre
Titel: Mijn naam is Selma
ISBN: 9789400407886
Uitgever: Thomas Rap
Bijzonderheden: Goed - gelezen
Prijs: € 2,50
Verzendkosten: € 7,65 (binnen Nederland)
Meer info:
Ze was zeventien toen de Tweede Wereldoorlog uitbrak. Tot dan toe had hetfeit dat Selma joods was geen grote rol in haar leven gespeeld, maar nu werdhet ineens een kwestie van leven en dood. Hoewel ze in 1942 werd opgeroepenom zich te melden voor een werkkamp, wist ze daar onderuit te komen.Ze sloot zich aan bij het verzet: onder de naam Margareta van der Kuit, ofwelMarga, vervalste ze documenten en koerierde ze door het hele land.Verscheidene keren ontsnapte ze aan de nazi’s, maar in juli 1944 werd zeverraden en via kamp Vught naar Ravensbrück getransporteerd. Andersdan haar zusje Clara en haar ouders overleefde ze de gruwelen van hetkamp. Al die tijd wist niemand dat ze joods was, en niemand kende haarechte naam. Pas na de oorlog durfde ze die weer uit te spreken: Selma.
Verder lezen

Books4Life Tilburg uit Tilburg

zakelijk

Logo Books4Life Tilburg

Books 4 Life exploiteert winkels in tweedehands boeken voor het goede doel, gerund door vrijwilligers. Books 4 Life heeft vestigingen in Amsterdam, Eindhoven, Groningen, Nijmegen, Tilburg en Utrecht. En in Oostenrijk in Graz en Wenen.
Meer informatie vindt u op www.books4lifetilburg.nl. Op deze site staat beschreven welke goede doelen Books 4 Life Tilburg steunt. Ook kunt u er lezen hoe u boeken kunt schenken en kopen en hoe u vrijwilliger of sponsor kunt worden.
e-mailadres: info@books4lifetilburg.nl
telefoon: 013-4663680
bezoekadres winkel:
Gebouw C, Kamer 045
op de Universiteit van Tilburg,
Warandelaan 2,
5037 AB Tilburg
Verder lezen

De verkoper zal binnen 4 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.