Kroonenberg, Yvonne - Monogamie voor beginners / waarom we niet
| Schrijver: | Kroonenberg, Yvonne |
|---|---|
| Titel: | Monogamie voor beginners / waarom we niet eens zo vaak vreemdgaan |
| ISBN: | 9789025425050 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | uitgeverij Contact - Amsterdam/Antwerpen |
| Bijzonderheden: | 2006, paperback, 192pp, ALS NIEUW |
| Prijs: | € 7,50 |
| Verzendkosten: | € 3,95 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Sommige mensen gaan bijna terloops vreemd. Ze waren even vergeten dat ze al iemand hadden. Het hoeft niet eens te betekenen dat ze niet meer van hun eigen geliefde houden. Ze denken dat een goed huwelijk niet kapot kan. Maar zo is het niet. Álles kan kapot.
Betekent overspel altijd een duurzame ontwrichting van een relatie of kan het geliefden dichter bij elkaar brengen, zoals een felle ruzie soms verlichting brengt? Zijn we door de natuur ontworpen voor de monogamie of zijn mannen nu eenmaal jagers en vrouwen niet te vertrouwen? In Monogamie voor beginners behandelt Kroonenberg alle aspecten van de verboden liefde. Ze beschrijft en overdenkt de vele vormen van vreemdgaan, van de maîtresse die jarenlang een schaduwbestaan leidt tot cyberseks via internet. Kroonenberg raadpleegt biologen, antropologen, sociologen en andere ervaringsdeskundigen en zoekt tot op de bodem uit waar de drang tot overspel vandaan komt. Met dit boek bewijst ze overtuigend dat serieuze non-fictie ook leuk kan zijn. |
Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.
MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.
Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen
Met vriendelijk groet,
Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398
MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.
Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen
Met vriendelijk groet,
Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met ASSELT
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en ASSELT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ASSELT vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- ASSELT kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.


