Rijneveld-'t Lam, Paulien - Zo gek nog niet!
| Schrijver: | Rijneveld-'t Lam, Paulien |
|---|---|
| Titel: | Zo gek nog niet! |
| ISBN: | 9789463351171 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Uitgeverij Lumen BV |
| Bijzonderheden: | 2022, pp, Gebonden; Nieuw! (alleen gebruikt voor recenseren) |
| Prijs: | € 4,50 |
| Verzendkosten: | € 3,95 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Tegenover het veldje waar Stefan altijd voetbalt, staat een hoog gebouw. Hij denkt dat het een bejaardenhuis is. Als hij tegen zijn vrienden vertelt dat zijn moeder binnenkort bij iemand daar op bezoek gaat, lachen ze hem uit. ‘Daar wonen toch gekken? Die gooien toch spullen naar je hoofd?’ Hij schrikt ervan en móét mam tegenhouden. Hij hoort dat ze er elke vrijdag patat eten. Daar moet hij bij zijn! Die Hanny is best aardig. Maar niet iedereen doet vriendelijk. Wil hij de volgende keer nog wel mee? Op een dag wordt zijn moeder gebeld. Hanny is weg! Met haar scootmobiel die ze nog maar net heeft. O nee, zou ze ergens in een sloot liggen? Of…? Stefan besluit haar te gaanzoeken. En dat hoeft hij gelukkig niet alleen te doen! Nathan, Jonas, Esmee en nog veel meer gaan hem helpen!Stefan is vaak te vinden op een trapveldje, waar hij voetbalt met zijn vrienden Jonas en Nathan. Daar tegenover is een begeleid-wonen huis waar mensen met een handicap beschermd kunnen wonen. Stefans moeder wordt daar maatje van Hanny, een vrouw die zich wat eenzaam voelt. Stefans vrienden vinden het maar raar dat zijn moeder daarheen gaat, ze zeggen dat er gekken wonen. Algauw gaat Stefan regelmatig mee, vooral als het patatdag is. Maar dan opeens is Hanny weg. Ze is met haar scootmobiel gaan rijden en niet meer thuisgekomen. Waar zou ze zijn? Stefan start een zoekactie en veel klasgenoten gaan hem helpen. Maar zouden ze Hanny vinden?
|

Hartelijk welkom in ons Boekwinkeltje! Wij bieden boeken te koop aan, waarvan het overgrote deel helemaal nieuw is. Wij recenseren namelijk al ruim 30 jaar, voor diverse organisaties in de boekenbranche.Nadat we de recensie geschreven hebben mogen we het boek houden. Jaarlijks schrijven we meer dan 50 recensies. Je snapt dat onze boekenkasten dan gauw overvol raken. Wij bieden de boeken aan voor een schappelijke prijs, meestal ca. 50% van de nieuwprijs. Thuis hebben we nog meer titels staan, dus wil je bijvoorbeeld als school je schoolbieb uitbreiden, neem dan gerust contact op.
Afhalen van boeken is in overleg mogelijk, eventueel ook op een adres in Zwolle. Dat spaart portokosten, als je in de buurt woont! Hartelijke groeten van de boekenrecensenten Dirry en Erik.
Afhalen van boeken is in overleg mogelijk, eventueel ook op een adres in Zwolle. Dat spaart portokosten, als je in de buurt woont! Hartelijke groeten van de boekenrecensenten Dirry en Erik.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Boekenrecensent
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en De Boekenrecensent een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Boekenrecensent vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Boekenrecensent kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

