Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het

Schrijver: Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.)
Titel: Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930
Uitgever: Antwerpen Propagande commerciale 1930
Bijzonderheden: Gebrocheerd, 366pp., 29.5x39cm., talrijke ills. in z/w;, in redelijke tot goede staat (omslag met wat gebruikssporen, rug aan de bovenzijde gelijmd, eerste blanco pag. vervuild, enkele pagina's zijn losgekomen maar aanwezig, bladsnede gerafeld, ee...
Prijs: € 275,00
Verzendkosten: € 5,99 (binnen België)
Meer info:
Dit schaars Nederlandstalig hulde-album werd in 1930 uitgegeven door Willem Elsschot (oprichter van uitgeverij / reclamebureau "Propagande commerciale"). Het boek werd uitgegeven als officieel prestigedocument ter gelegenheid van de Wereldtentoonstelling van Antwerpen 1930. Het presenteert een overzicht van de afdelingen kolonien, zeevaart en Vlaamsche kunst, aangevuld met beschrijvingen van tentoonstellingspaviljoenen, economische thema's, culturele bijdragen en representatieve instellingen uit binnen- en buitenland. Het werk fungeert als zowel promotionele publicatie als cultuurhistorisch tijdsdocument. Het boek biedt een thematisch gestructureerde voorstelling van de Wereldtentoonstelling, met aandacht voor koloniale expansie, maritieme handel, scheepvaarttechnologie en nationale kunstproductie. De inhoud bevat beschrijvingen van paviljoenen, architectuurtekeningen, bedrijfsprofielen, statistische overzichten, artistieke bijdragen en fotomateriaal van de gebouwen, stands en kunstwerken. Specifieke nadruk ligt op Belgisch Congo, de Antwerpse haven, internationale economische netwerken en de rol van Vlaamsche kunstenaars in de moderne culturele presentatie van België. Propagande commerciale was een Antwerpse commerciële uitgeverij gespecialiseerd in promotionele en institutionele werken ter ondersteuning van economische en culturele evenementen. In de jaren 1920-1930 produceerde de uitgeverij luxeboeken, handelsgidsen en representatieve uitgaven voor bedrijfsleven, scheepvaart, haveninstellingen en internationale evenementen. Voor de Wereldtentoonstelling 1930 verzorgde zij meerdere officieel erkende publicaties, gericht op bezoekers, investeerders en culturele instellingen. De uitgave sluit aan bij de traditie van prestigieuze tentoonstellingsboeken die de economische ambities en culturele identiteit van België moesten versterken.
Verder lezen

SomeThingz Books etc

zakelijk

SomeThingz Books etc uit Scherpenheuvel-Zichem, België

Logo SomeThingz Books etc

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930 Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930 Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930 Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930 Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930 Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930 Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930 Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930 Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930 Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930 Anon. / Willem Elsschot (pseud. Alfons de Ridder) (edit.) - Het gulden boek der wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Antwerpen 1930

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij SomeThingz Books etc

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.