Almagor, Gila - Kinderen van Udim

Schrijver: Almagor, Gila
Titel: Kinderen van Udim
ISBN: 9789056370572
Taal: Nederlands
Uitgever: Lemniscaat, Uitgeverij
Bijzonderheden: 150 pagina's, gebonden, met omslag, in nieuwstaat, cadeauwaardig
Prijs: € 4,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Het is 1953. Aviya woont met andere joodse kinderen in Udim, een jeugddorp in Israël. Het is een soort kostschool, waar ze ook dieren houden - koeien, schapen en kippen - en voedsel verbouwen. Na de Tweede Wereldoorlog zijn veel joodse kinderen vanuit Europa naar Israël gekomen. ze werden gevonden in kelders, bossen, ruïnes en allerlei andere schuilplaatsen. sommigen zijn hun hele familie kwijt, andere weten niet of er nog iemand van hun familie in leven is. Dit geldt bijvoorbeeld voor Yola, die op een dag te horen krijgt dat haar vader in Polen nog leeft en al jaren naar haar op zoek is. Aviya is een van de weinigen die in Israël zelf is geboren. Haar moeder is af en toe erg in de war; haar vader is al voor haar geboorte overleden en op een onbekende plek begraven. Zo heeft ieder kind in Udim zijn eigen pijnlijke verleden, maar met elkaar bouwen ze een nieuw leven op.
Verder lezen

Lang zullen we Lezen

particulier

Lang zullen we Lezen uit Mierlo

Logo Lang zullen we Lezen

Bent u op zoek naar mooie en betaalbare jonggebruikte of nieuwe kinder/jeugdboeken, dan bent u van harte welkom om een keer een kijkje te nemen bij "Lang zullen we Lezen" !
Hier vindt u kinderboeken vanaf de peuterleeftijd tot en met Young Adult - Tienerboeken en ook educatieve boeken !
Het assortiment is zeer gevarieerd en wordt regelmatig aangevuld.
Op zoek naar een bepaald kinder/jeugdboek, neem even geheel vrijblijvend contact op.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Almagor, Gila - Kinderen van Udim

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Lang zullen we Lezen

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lang zullen we Lezen
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lang zullen we Lezen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lang zullen we Lezen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lang zullen we Lezen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.