Gort, Ilja - 4x Slurp / Ik slurp dus ik ben / Slurp a la Gort

Schrijver: Gort, Ilja
Titel: 4x Slurp / Ik slurp dus ik ben / Slurp a la Gort / Slurpen in Frankrijk
Taal: Nederlands
Uitgever: Diverse
Bijzonderheden: 4x Hardcover met stofomslag / in goede en onbeschreven staat
Prijs: € 20,00
Verzendkosten: € 7,00 (binnen Nederland)
Meer info:
1- SLURP Eten, Drinken En Zelf Wijn Kopen In Frankrijk
.
.
Ilja Gort / Slurp! Ilja Gort is een Nederlandse wijnboer in Frankrijk. In zijn nieuwste boek Slurp! schrijft hij op geestige wijze over zijn lotgevallen op zijn chateau in een klein dorpje bij Bordeaux en onthult hij aspecten van het Franse leven die doorgaans voor buitenstaanders verborgen blijven. Minstens zo leuk zijn Gorts tips over geheime restaurantjes in Frankrijk. Authentieke bistrootjes waar je vrijwel gratis verrukkelijk kunt eten in idyllische cabanes pal aan zee, waar de vis zo vers is dat hij bijna van je bord af spartelt. Bovendien legt Gort uit hoe je zelf wijn kunt kopen bij de boer en geeft hij adressen van wijnboeren met verrukkelijke wijnen voor een prix d'ami. Ilja Gort, bekend van de La Tulipe-wijnen, schreef eerder o.a. Leven als Gort in Frankrijk en Overleven als Gort in Frankrijk, Het Wijnsurvivalboek en Het Merlot Mysterie.
.

2- IK SLURP DUS IK BEN

In Ik slurp dus ik ben beschrijft de Nederlandse wijnboer en levensgenieter Ilja Gort hoe je, niet alleen wijn, maar ook het leven zelf kunt opslurpen en hoe je daarmee gelukkig kunt worden. Naast praktijklessen in wijn drinken en wijn kopen, geeft hij ook les in kijken. Want Gort is een minutieus observator. In zijn geestige verhalen betrapt hij het bijzondere in het gewone. Zoals het Franse dagelijkse leven waar de jaren vijftig nog volop doorheen schijnen en natuurlijk de belevenissen op zijn wijnchâteau. Met de oogst 2011, door een zangkoor van Nederlandse druivenplukkers dat zichzelf en de druiven gelukkig zingt en een instortende kasteelmuur. Zijn hilarische beschrijvingen van restaurants die de twee uitersten van de culinaire evolutie vertegenwoordigen (van twijfelachtige routiers tot driesterrenpaleizen) zijn inmiddels beroemd. De verhalen in dit nieuwe boek bevestigen Gorts reputatie als Frankrijkschrijver nummer één.
.

3- SLURP A LA GORT

Levensgenieten voor gevorderden.

In zijn succesvolle reeks Slurp-boeken beschrijft Ilja Gort elk jaar de belevenissen op zijn wijnchateau La Tulipe. Dit nieuwste boek, Slurp à la Gort, heeft als thema 'Tijd' en hoe die te verlengen door je activiteiten te verbreden, gezonder te leven en altijd de lekkerste wijn te kiezen. Gort biedt een verrassend kijkje achter de schermen van zijn bourgondisch bestaan en neemt de lezer mee naar de mooiste plekken van Frankrijk. Hij slurpt in een wijnpaleis in de Provence, geniet van de schokkende gebeurtenissen in een gruwelrestaurant in Les Landes, en wordt door een tochtige koe op de horens genomen in Normandië.
Met dit nieuwe boek bevestigt Ilja Gort zijn reputatie als beste Frankrijkschrijver van Nederland.

'Ik schater en krijg weer hoop, in de mensen, in de wereld. En in de wijn.'
- Onno Kleijn

'Ilja is wijn, wijn is Ilja. Ik zou hem willen drinken, die man.'
- Ronald Giphart

'Ilja Gort laat je watertanden. Hij schrijft zoals ik zou willen eten. Hmmm... Heerlijk!'
- Het Parool
.

4- SLURPEN IN FRANKRIJK
.
In de succesvolle 'Slurp' reeks beschrijft Ilja Gort elk jaar de belevenissen op zijn wijnchateau La Tulipe in Bordeaux.
In deze nieuwste, Slurpen in Frankrijk, verhaalt hij over succes en hoe je dat kunt bereiken, maar ook over de keerzijde daarvan.

Gort biedt een verrassend kijkje achter de schermen van zijn Bourgondisch bestaan op zijn wijnchateau bij Bordeaux.
Daarnaast gaat hij op zoek naar de beste croissant van Frankrijk, is op kruidenjacht in de Provence en eet bij een visser in Marseille de allerlekkerste vissoep. Toch dreigt hij, tijdens zijn visite op het wijndomein van Sting in Toscane, zijn hart te verliezen aan Italië...
Met dit nieuwe boek bevestigt Ilja Gort zijn reputatie als beste Frankrijkschrijver van Nederland.
Verder lezen

Koos Tak uit Zevenaar

particulier

Logo Koos Tak

Posttarieven 2026:
NEDERLAND:
POSTNL
Brievenbuspost (38x26,5x3,2 cm) 100 gram tot 2 kilo € 3,95
- Pakketpost tot 10 kilo: € 7,00
DHL:
- Brievenbuspakket tot 1 kilo: € 4,75
- Pakket tot 20 kilo € 6,95
Buitenland:
BELGIË: € 9,00 via Post NL

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Gort, Ilja - 4x  Slurp / Ik slurp dus ik ben / Slurp a la Gort / Slurpen in Frankrijk Gort, Ilja - 4x  Slurp / Ik slurp dus ik ben / Slurp a la Gort / Slurpen in Frankrijk Gort, Ilja - 4x  Slurp / Ik slurp dus ik ben / Slurp a la Gort / Slurpen in Frankrijk Gort, Ilja - 4x  Slurp / Ik slurp dus ik ben / Slurp a la Gort / Slurpen in Frankrijk Gort, Ilja - 4x  Slurp / Ik slurp dus ik ben / Slurp a la Gort / Slurpen in Frankrijk

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Koos Tak

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Koos Tak
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Koos Tak een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Koos Tak vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Koos Tak kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.