P. Brasseur - Actief Creatief ! 1001 spelletjes en activiteiten

Schrijver: P. Brasseur
Titel: Actief Creatief ! 1001 spelletjes en activiteiten om de verbeeldingskracht van groot en klein te ontwikkelen / Pedagogische boeken
ISBN: 9789030317425
Taal: Nederlands
Uitgever: La Caravelle
Bijzonderheden: Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover
Prijs: € 21,75
Verzendkosten: € 3,15 (binnen Nederland)
Meer info:
Actief creatief Ph. Brasseur Dit boek is geschikt voor ouders, opvoeders en onderwijzers, die de creativiteit van kinderen… en van henzelf willen stimuleren door middel van activiteiten, waaraan zowel volwassenen als kinderen deelnemen. Elk kind is van nature creatief. Het heeft geen volwassene nodig die hem creativiteit bijbrengt. Het moet creativiteit gaan zien als een verrijkende en noodzakelijke activiteit, waarbij iedereen iets van de ander kan leren. De volwassene die samen met de kinderen iets "bedenkt", is niet langer de meester of de scheidsrechter, maar eveneens een kind; hij ontdekt (net als de kinderen), dankzij deze activiteiten, zijn verloren gegane spontaneïteit en zijn eigen creatieve potentieel. Het creatief denken gebeurt op speelse wijze en is voorgesteld in de vorm van fiches : iedere fiche bevat de organisatie en de voorbereiding van een activiteit. Dit boek is geschikt voor thuis, op school of in creatieve centra. EEN TOPPER!!
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten vanaf €3,35. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.