Schipper, Mineke - Overal Adam en Eva / De eerste mensen in jod
| Schrijver: | Schipper, Mineke |
|---|---|
| Titel: | Overal Adam en Eva / De eerste mensen in jodendom, christendom en islam |
| ISBN: | 9789035136458 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Bert Bakker |
| Bijzonderheden: | Paperback in zeer goede staat; 2012, 351pp. |
| Prijs: | € 4,95 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Samenvatting
Adam en Eva zijn de eerste voorouders in het gemeenschappelijke scheppingsverhaal van joden, christenen en moslims. Vanuit het Midden-Oosten hebben de drie religies dit verhaal in eigen varianten over de wereld verspreid, onder meer dankzij rabbi's, priesters, kerkvaders, imams, kolonialen, missionarissen, migranten en moderne media. Populaire verhalen over Adam en Eva die niet in de Bijbel of de Koran staan, leefden voort in de mondelinge overlevering. Het hoe en waarom van schepping, paradijs, slang en zondeval heeft vertellers in alle windstreken geïnspireerd tot onthullende verhalen en kunstenaars tot verrassende afbeeldingen. Over deze rijke verhaal- en beeldtradities in de drie religies schreef Mineke Schipper een intrigerend boek, voor hedendaagse gelovige en ongelovige, onwennige, nieuwsgierige of wantrouwige nazaten van Adam en Eva. Naast drie romans schreef Mineke Schipper tal van boeken op haar vakgebied, de interculturele literatuurwetenschap. Voor haar over de hele wereld vertaalde Trouw nooit een vrouw met grote voeten kreeg zij in 2005 de Eurekaprijs. Van haar meest recente boek, In het begin was er niemand, is intussen de vijfde druk verschenen. Over Trouw nooit een vrouw met grote voeten: 'Dit is een fascinerend boek.' Times literary supplement 'Waardevol, informatief, zorgvuldig en uniek. Wekt evenveel bewondering als verwondering.' NRC handelsblad Over In het begin was er niemand: 'Uitermate fascinerend. Schipper heeft een prachtboek geschreven - diepgaand, scherpzinnig, met een aangename distantie en zorgvuldig tot in de kleinste details.' de Volkskrant, ***** |

Literatuur * Romans * Thrillers * Biografieën * Kunst * Muziek * Psychologie * Filosofie * Geschiedenis * WOII * Hobbyboeken * Schaken en meer!
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Feestboek
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Feestboek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Feestboek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Feestboek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

