Swart, Ymkje - Noem mij maar Pieter.

Schrijver: Swart, Ymkje
Titel: Noem mij maar Pieter.
ISBN: 9789048815708
Taal: Nederlands
Uitgever: Moon
Bijzonderheden: 2013, paperback, 109 pp. Geïllustreerd.
Prijs: € 7,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Grappig en leerzaam boek over een grootse historische gebeurtenis.

De zeventiende eeuw was een bijzonder tijdperk. In Holland ging het goed. Er was een bloeiende handel, er werden bijzondere uitvindingen gedaan, ontdekkingsreizen gemaakt en het geld stroomde binnen. Rusland was nog niet zo ver in de ontwikkeling. Tsaar Peter de Grote vond dat Rusland ook maar eens groot moest worden. En dus besloot hij eens te gaan onderzoeken hoe het kwam dat het de Hollanders zo goed ging. In 1697 pakte hij zijn koffers en kwam hij op bezoek. Hij ging in de Zaanstreek in de leer bij een schepenbouwer en gedroeg zich helemaal niet als een tsaar. ‘Noem mij maar Pieter,’ antwoordde hij achteloos wanneer iemand hem vroeg naar zijn naam.

Het jaar 2013 staat in het teken van Nederland en Rusland. In de Hermitage komt een uitgebreide tentoonstelling over Peter de Grote. Ymkje Swart laat kinderen in Noem mij maar Pieter op speelse wijze kennismaken met Peter de Grote en de Gouden Eeuw. Ze neemt de lezer mee terug in de tijd en weet een bijzondere historische gebeurtenis op een grappige en speelse manier te beschrijven.
Verder lezen

De boekenzolder uit Sellingen

zakelijk

Logo De boekenzolder

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij De boekenzolder

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De boekenzolder
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    De Boekenzolder
    Kamer van Koophandel nummer: 01139857

    http://deboekenzolder.boekwinkeltjes.nl
  • Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.