Diverse schrijvers - Scheepshistorie 5 Het schaalmodel als reco
| Schrijver: | Diverse schrijvers |
|---|---|
| Titel: | Scheepshistorie 5 Het schaalmodel als reconstructie |
| Uitgever: | |
| Bijzonderheden: | Lanasta, softcover, 64 blz., geillustreerd. Het doel van Scheepshistorie is om met het scheepsmodel als uitgangspunt een reconstructie van het maritieme verleden vorm te geven. Dat betekent dat de informatie betrekking heeft op het uiterlijk van e... |
| Prijs: | € 28,99 |
| Verzendkosten: | € 2,95 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
het schaalmodel als een reconstructie van onze maritieme geschiedenis. De boeken vormen een onmisbaar document voor bezoekers van maritieme museums. Het biedt hen unieke informatie bij de geschiedenis van de getoonde objecten. In dit nummer twee zeldzame scheepsmodellen uit de collectie van het Maritiem Museum Rotterdam. De Batavier II uit 1921 van Rederij Müller en Co en een bijzonder 18e eeuws kuilkorvet dat oorspronkelijk tot de particuliere verzameling van prins Willem Frederik Hendrik behoorde en ook zijn naam draagt. Het derde onderwerp betreft Witsens speeljacht, het is een terugblik op de resultaten van een onderzoek naar de bouwwijze zoals die door Nicolaes Witsen in zijn in 1671 verschenen boek Aeloude en Hedendaegsche Scheeps-Bouw en Bestier werd omschreven in vergelijking met de aanwijzingen van Witsens tijdgenoot Cornelis van Yk. ISBN 9789086160358 Nieuw
|

www.nautiek.nl
De Laghe Weijdt 60
1851 SM Heiloo
06-17491724
Wij verzenden op werkdagen binnen 24 uur.
Verzendkosten binnen Nederland € 2,95, en naar Belgie € 7,95, ongeacht het aantal boeken.
Mochten boeken niet bevallen dan kunnen ze binnen 8 dagen na ontvangst
teruggestuurd worden naar bovenstaand adres.
Heeft u vragen?, Bel dan ons nummer en u krijgt Sidonius Ettema aan de lijn, of mail met info@nautiek.nl
Naast Boekwinkeltjes.nl vindt u onze maritieme boeken op onze website www.nautiek.nl. Hier staan de maritieme boeken gecategoriseerd op onderwerp Wij leveren onze boeken over de hele wereld. We deliver our Maritime books Worldwide.
De Laghe Weijdt 60
1851 SM Heiloo
06-17491724
Wij verzenden op werkdagen binnen 24 uur.
Verzendkosten binnen Nederland € 2,95, en naar Belgie € 7,95, ongeacht het aantal boeken.
Mochten boeken niet bevallen dan kunnen ze binnen 8 dagen na ontvangst
teruggestuurd worden naar bovenstaand adres.
Heeft u vragen?, Bel dan ons nummer en u krijgt Sidonius Ettema aan de lijn, of mail met info@nautiek.nl
Naast Boekwinkeltjes.nl vindt u onze maritieme boeken op onze website www.nautiek.nl. Hier staan de maritieme boeken gecategoriseerd op onderwerp Wij leveren onze boeken over de hele wereld. We deliver our Maritime books Worldwide.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Nautiek.nl
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
www.nautiek.nl
Kamer van Koophandel nummer: 37064396
NL001189538B24
www.nautiek.nl - Na uw bestelling ontvangen u en Nautiek.nl een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Nautiek.nl vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Nautiek.nl kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

