Conrad, P. - Starr

Schrijver: Conrad, P.
Titel: Starr
ISBN: 9789052409672
Taal: Nederlands
Uitgever: Houtekiet
Bijzonderheden: 2007, 320pp, paperback in goede staat
Prijs: € 5,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Samenvatting
Na de verdrinkingsdood van zijn vrouw, is Victor Cox, professor filmgeschiedenis en een wandelende filmencyclopedie, de eerste en enige verdachte. Cox valt ook algauw voor een van zijn studentes, de bloedmooie Starr Mortenson. Ze lijkt als twee druppels water op de Amerikaanse actrice Louise Brooks. Maar aan de Belgische kust loopt Starr in zee en keert niet meer terug.
Ook bij vier andere moorden op jonge vrouwen blijkt dat professor Cox de slachtoffers heeft gekend. Sterker, de moorden zijn perfecte imitaties van bekende filmscènes. Maar is de professor daarom de serial killer?
Cox raakt in de war en haalt fictie en realiteit steeds meer door elkaar. Heeft hij te veel films gezien? Is hij daardoor schizofreen geworden? Of paranoïde? Hoe dan ook, hij begint zelf aan zijn eigen onschuld te twijfelen.

Patrick Conrad (1945) is dichter, beeldend kunstenaar, cineast en auteur van romans en misdaadverhalen. Limousine werd in het Duits en het Engels vertaald en wordt in 2008 in Amerika verfilmd. Starr is zijn achtste misdaadroman.
Verder lezen

anoushka uit Rheden

particulier

Logo anoushka

vriendelijk verzoek om na een bestelling ook uw spam te bekijken of mijn reactie misschien daarin komt.
dit gebeurt herhaaldelijk.Mijn antwoord komt van het emailadres: anniekrouweel@gmail.com.
vermeld ook s.v..p. uw telefoonnummer bij de bestelling , zodat ik u bij geen reactie kan bereiken.
Zowel ophalen als versturen van de boeken is mogelijk.
Boeken worden door mij goed verpakt verzonden, voor fouten, verlies of beschadigingen die tijdens de bezorging worden gemaakt ben ik niet verantwoordelijk.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij anoushka

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met anoushka
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en anoushka een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van anoushka vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • anoushka kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.