Ed Janson - De treinramp bij Harmelen

Schrijver: Ed Janson
Titel: De treinramp bij Harmelen
ISBN: 9789491229046
Taal: Nederlands
Uitgever: tast
Bijzonderheden: Goed. Hardcover. Hardcover. Oogt als nieuw, met een naampje voorin. <br />Stevig verpakt, snel verzonden.
Prijs: € 11,40
Verzendkosten: € 3,95 (binnen Nederland)
Meer info:

Verslag van de ergste treinramp van Nederland in aangrijpende zwart-wit foto's en met verhalen van overlevenden en ooggetuigen.


In de mistige ochtend van 8 januari 1962 reden twee passagierstreinen op elkaar in bij de Putkop in Harmelen. Er waren, als gevolg van deze ergste treinramp in onze geschiedenis, 93 doden en 52 gewonden te betreuren. In dit boek wordt ter herdenking van 50 jaar na de ramp het verloop van de gebeurtenissen gedetailleerd beschreven. Ruim 40 unieke foto’s van de ramp, gemaakt door de KLPD en nooit eerder gepubliceerd, laten zien wat een moment van onoplettendheid voor fatale gevolgen kan hebben.

Verder lezen

Boekhandel Moos uit amsterdam

zakelijk

Logo Boekhandel Moos

Verzendkosten:
Brievenbuspakje in Nederland:
€ 3,95 inclusief BTW.
Prijs pakket Postnl naar een huisadres (of als u wenst ophalen bij een PostNL,even aangevend dan) in Nederland:
€6,95 inclusief BTW.
Prijs pakket Postnl naar een huisadres in België : €8,95 inclusief BTW.
Prijs pakket Postnl Parcelshop naar een huisadres in Duitsland : €9,25 inclusief BTW.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Ed Janson - De treinramp bij Harmelen