Verhaar, J. - Projectmanagement 1 / Een professionele aanpak va
| Schrijver: | Verhaar, J. |
|---|---|
| Titel: | Projectmanagement 1 / Een professionele aanpak van evenementen |
| ISBN: | 9789053526354 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | |
| Bijzonderheden: | 2001, 250pp, paperback, 4e druk, gebruikssporen op kaft, gearceerde tekst en potloodaantekeningen |
| Prijs: | € 4,50 |
| Verzendkosten: | € 3,95 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Projectmanagement kenmerkt zich door het systematisch en integraal sturen van het ontwikkelingsproces van een creatief idee tot concreet product. Dit boek spitst zich toe op het managen van evenementenprojecten. Evenementen, zoals exposities, conferenties, kunstproducties, festivals, manifestaties, bedrijfs- en sportevenementen genieten veel belangstelling. Regelmatig loopt een initiatief voor een evenement uit op een mislukking omdat de financiering niet rondkomt, deadlines niet worden gehaald of budgetten worden overschreden. Het professioneel managen van een project kan veel problemen voorkomen. Projectmanagement 1 is zeer gebruiksvriendelijk en onderscheidt zich door zijn directe toepasbaarheid (veel checklists, stappenplannen en modelcontracten). In een nieuw hoofdstuk over multiprojectorganisatie wordt veel aandacht besteed aan de implementatie van de projectmatige aanpak in de organisatie. Projectmanagement 2 is gericht op het ontwikkelen van een aantal, meer algemene, managementvaardigheden voor projectleiders. Projectmanagement 1 en 2 zijn geschreven voor studerende aan hbo en universiteit, maar ook mensen in de praktijk kunnen er een belangrijk houvast aan hebben.
Auteur: Jan Verhaar Uitgever: Boom Jaar: 2001 Druk: 4 ISBN: 9789053526354 Bindwijze: Paperback Taal: Nederlands Aantal pagina's: 250 Afmeting: 17 x 24 cm |

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Hanneke
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Hanneke een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Hanneke vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Hanneke kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.








